Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Günter Service Варна


Redline__

Recommended Posts

Аз също останах доволен след посещение в Гюнтер сервиз за смяна на ремъци и отстраняване на лек проблем с пренадуване на Октавия с БКД мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 492
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    85

  • martines -13

    11

  • BlackPearl

    9

  • masterOne

    9

Най-много писали в темата

Макар и с малко закъснение, ще се включа по темата...

В началото на тази седмица, и ние (с аватара) посетихме Günter Service... В резултат на това, аватара вече има нов обтегач, нова ангренажна верига и нови плъзгачи, както и тампони Powerflex на предните носачи. Въпреки, че това беше първата ни среща със Сами и Васко, бяхме посрещнати като редовните посетители. Всичко беше извършено по-бързо от очакваното, а на изпроводяк получих и всички "стари" части ('баси, по тази кола всичко е пластмасово :BangHead: ).

 

Не за пръв път става въпрос за прословутите обтегач и верига, но ако Сами има възможност, може да онагледи операцията с някоя снимка...

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и с малко закъснение, ще се включа по темата...

В началото на тази седмица, и ние (с аватара) посетихме Günter Service... В резултат на това, аватара вече има нов обтегач, нова ангренажна верига и нови плъзгачи, както и тампони Powerflex на предните носачи. Въпреки, че това беше първата ни среща със Сами и Васко, бяхме посрещнати като редовните посетители. Всичко беше извършено по-бързо от очакваното, а на изпроводяк получих и всички "стари" части ('баси, по тази кола всичко е пластмасово :BangHead: ).

 

Не за пръв път става въпрос за прословутите обтегач и верига, но ако Сами има възможност, може да онагледи операцията с някоя снимка...

 

Поздрави!

О,човек,ти си луд в добрия смисъл на думата. За мен беше истинско удоволствие да ти направя колата. Колата ти е уникална ,малко са такива луди маниаци като тебе.Аз много уважавам такива :)

Цвета е любимия ми за ОК 2 ф.л. и състоянието в което я подържаш си за уважение от всякъде. Тя е в по-добро състояние от мойта направо. С голям кеф да си я караш,вече всичко и е новия модел и бъди спокоен.

post-1700-0-17405800-1434369560_thumb.jpg

post-1700-0-64118300-1434369568_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какъв е цвета, Сами, че ми стана интересно..... сори за любопитството.  Синьо или зелено е? 

Редактирано от Gerdjikov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О,човек,ти си луд в добрия смисъл на думата. За мен беше истинско удоволствие да ти направя колата. Колата ти е уникална ,малко са такива луди маниаци като тебе.Аз много уважавам такива :)

Цвета е любимия ми за ОК 2 ф.л. и състоянието в което я подържаш си за уважение от всякъде. Тя е в по-добро състояние от мойта направо. С голям кеф да си я караш,вече всичко и е новия модел и бъди спокоен.

Благодаря, Сами! ...и за снимките.

 

А какъв е цвета, Сами, че ми стана интересно..... сори за любопитството.  Синьо или зелено е? 

 

Зелено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какъв е цвета, Сами, че ми стана интересно..... сори за любопитството. Синьо или зелено е?

Като мойта бе! Но е по-високо ниво от моята.

 

Аз обичам да казвам ”сополено зелено”. Хахаха! Страшно як цвят е тоя!!! Носи на всичко всичко!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълго отлагане и чакане се наредих при Сами за ремап. Посетих го миналия месец за сваляне на данни и при следващото ми пътуване към Варна на 11.06. кацнах при него за наливане на новите мозъчни клетки. Изчаквах малко с мнението да натрупам впечатление. Сега, след 1 седмица и близо 2200 км, мога да кажа, че съм много доволен от резултата. Колата стана още по отзивчива при плавно подаване на газ, а при сръчкване усещането е страхотно. Въпреки това Сами, мисля може още да я засилим  :running: . Пътуването миналата седмица с всичкия багаж който превозвах към София /Сами сигурно помни колко бумащина имаше в багажника и по задните седалки/ не се различаваше по нищо с такова без багаж. Решавам да изпреварвам и вече е факт. 

Благодаря на Сами за направеното! Препоръчвам с две ръце за отлагащите като мен  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Днес леко поизненадах Сами и Васката :) Въпреки че имаше доста работа, Сами ми разцъка някои полезни неща на компа на Голфа и ми даде ценни съвети, за което благодаря!

Запознах се и с колеги от Варна, а новият шкодаджия (Стефан младши) поне 1 час ми опява как не съм дал да се повози на Октавията на колегата Lionheart (бившата бегачка на Сами) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфа е уникално як.Благодаря ти ,че ми даде едно кръгче.Понастъпах го да 6000 оборота....не можах да се сдържа.

Страхотен автомобил,вече и тих и комфортен. Доста комфортно вози с 17-ките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Искам и аз да Благодаря на Сами и колегата му за обслужването на Фабийката. Сами беше супер коректен и много точен във всичко. Обясни и ми разясни за всяко нещо което го попитах.   :hello: 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато бях на почивка бях се уговорил час за обслужване на колата.

 

Смяна на тампони на предни носачи , бяха се разхлопали вече, предница тропаше от известно време.. Замениха с ги с плътни тампони които са по устойчиви.

 

Смяна на накладки и дискове предни и задни. Явно като се износят задните накладки започва прословутото хлопане от вътре и дрънчене от отвън което идва от супортите. Сега колкото и да се напрягам просто няма никакво дрънчене или хлопане.

 

Смяна на всички филтри и масло.

 

Смяна на сензора, който следи ъгъла на завъртане на волана. Малко странен и нетипичен проблем, но моя сензор беше заминал и ми набиваше грешка.

 

С плътните тампони е супер.

Ако на някой му дрънчат супортите просто да сменя по често накладки и всичко ще е точно

 

Обслужването в сервиза беше супер както винаги. Почерпих малко идеи от за бъдещи подобрения по колата и така. Много съм доволен.

Редактирано от sauro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Вчера свършихме една хубава работа в Gunter service. След като със Сами преценихме, че е дошло време - подменихме ангренажния ремък и комплектът към него. Изборът на частите оставих на тях, имам им доверие, че ще изберат най-доброто и доказано като качество. Колата я оставих в 11:00 в 15:00 беше готова. Благодарности още веднъж на Сами и Васко за професионалната работа. В днешно време трудно се намират хора като тях на които да повериш подръжката на колата си. Те са ми малко като лично ГП само че за колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Благодаря на Сами и Васко за перфектно свършената работа и коректното отношение, за успешно премахване на ДПФ филтър, ЕГР клапан на Шкода Фабия 1.6 Дизел 75 кн със Сименс компютър, който е много труден за програмиране. За пореден път доказахте, че сте професионалисти, и се справихте с проблема. Ако някой има такъв проблем, горещо препоръчвам да ги посетят, защото много малко хора могат да го настроят както трябва, без светещи лампи. Бъдете живи и здрави и продължавайте напред! Вие ме спечелихте като клиент и занапред ще си правя колата при вас! :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Шкода Фабия 1.6 Дизел 75 кн със Сименс компютър, който е много труден за програмиране. ...

Елементарно се препрограмира по ОБД ;)

П.п 5 минути

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измъчи ме мен,защото в последствие, след като бяхме махнали и дпф-а и агр-а,даваше през няколко седмици грешка в дебитомера.

То тези двигатели са много чувствителни към работата на дебитомера,понякога само след смяна на въздушен филтър,без нищо др.да е пипано,започват да записват грешка в дебитомера.Говоря за 75 тди.

 

Не зная колко им взимаш,но така както си го написал, трябва за 20-30 лв.да им ги премахваш.Как да вземеш повече.Не трябва така да се говори,най малкото цащото глидах че си инвестирал 8-10 000 лв.

Редактирано от bega4kata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Агрегата за какво сте го махали? Да не е станала грешка при качването, адаптира ли се компа след разглабянето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, колеги!

Имах проблем с ремъка - т.е. счупи се обтяжна ролка, скъсах пистов ремък, ангренажа е прескочил, изкривени клапани и т.н. Както и да е моя майстор смени комплект пистов и ангр. ремък, водна помпа и др. Тъй като майстора е по-възрастен и не разполага с компютър и др. сложна техника и понеже съм от Варна ходих при Самуил за диагностика на двигателя. Човека ми отдели време, каза че щом съм за диагностика ще ме вмести, да отивам. Пусна ме на компютъра - всичко било наред /тайминг, дюзи, зацепването било много добро- моя дядо-майстор, явно си е свършил работата/. Накрая не искаше да ми вземе и пари! Успокоих се и съм му много благодарен!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Сами, как намери време и ресурс да се справиш с компресора на климатика, все още надоумявам. Изключено коректен, а аз с нов компресор....много доволен! Перфектен си без да преувеличавам. Голямо благодаря отново на двама ви. Искам пак при вас ама по по-приятни поводи.

Редактирано от Gerdjikov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Огромно "Благодаря!" на Сами и Васко са отношението към клиентите и професионализма, с който се отнасят към работата си! Турбото ми беше сдало багажа и беше лошо подредено още от предишния собственик, но благодарение на тях вече се радвам на новото си турбо и все едно карам друга кола. Имали са ядове заради некадърните "майстори", които са пипали копата преди това, но вече всичко работи перфектно. Отделно, по колата бяха оправени разни неща, които дори не сме обсъждали, а пък ме дразнеха. Абе, педанти отвсякъде! Продължавайте все така!  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Да се присъединя и аз към похвалите към Gunter Service!

Мина гаранцията на Skoda Yeti 4x4 TDI 110 p.s и реших да добавя малко пъргавина на колата :)

Уговорихме ден и час и в уреченото време предадаох Yetito  в ръцете на Самуил. Само няколко часа по късно не можех да позная колата си - ускоряваше дори и на 6-та предавка, изчезна онази тромавост при натискане на газта. Вече не се налага да връщам на по-малка предавка при изпреварване.  Абе ГОЛЯМ КЕФ. По едно време на връщане от Варна по магистралата карах само в лявата лента :)

 

Всички казваха, че "няма да позная" колата си - така е.

Благодаря!

 

п.с - за съжаление съм загубил снимките от спретнатият и подреден сервиз ;(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен за Gunter Service, турбото пренадуваше и влизаше в авариен режим, оказа се актуатор, заедно с него и ролки, ремъци и т. н. (така или иначе трябваше да се сменят). Всичко е ток и жица, следващото посещение ще е за леееко засилване на октавийката.

Поздрави от Търговище Сами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Благодарности на Сами и Васко, за пореден път безгрешна диагностика и ремонт плюс ъпгрейд на спирачки и окачване. Сервиз за VAG номер едно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Първо мнение , може би ще прозвучи като реклама но се регистрирах специално за да се свържа със Сами . Почистиха турбото на Пасата днес заедно с колегата си, вкара колата без записан час за което им благодаря .Бързо и професионално отношение :)

Редактирано от varna
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте ,

 

Как мога да получа телефон за контакт или адрес на сервиза на   Сами/Гюнтер сервиз/?

Собственик съм от скоро на SKODA OCTAVIA 2.0TDI /103 KW(140) 2006 година . Имам някакви притеснения

и бих искал Сами да погледне автомобила. никъде във форума не намирам координати. 

Ако е против правилата на форума може да ми пишете на e-mail : ivelin.ti@gmail.com

 

Благодаря ви предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.