Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с премигващи фарове и стопове


ivoshoshev

Recommended Posts

  • 1 година по-късно...

Здравейте колеги, s_flag

имах същия проблем и Аз. При мен проблема се оказа шайбата на алтернатора. Тя е демферна и когато е поизносена не зацепва добре, и приплъзва при което няма равномерно зареждане и примигват светлините.

Поне при мен това се оказа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Почти сигурно е датчика на рейката - към 200лв. е /направо без пари/ :wacko_1: ! Аз след като го смених всичко си свети целезъобразно и забравих за постоянната коледна елха! Обясниха ми, че като се скапе този датчик и бърка всичко, като постоянно товари напрежението и от там идва тази разлика  и примигване на всичко що свети и ползва ток! Аз карах с този проблем почти 3 лета, но вече го реших! :D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, а има ли начин да се изключи този датчик от някой предпазител (и ако да кой е предпазителя)? Питам за временно решение до отстраняване на проблема (смяна с нов и т.н.) с датчика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Консумацията на помпата е много прилична за да предизвиква такива колебания и падове на напрежение  - поне 20 Ампера

така че е абсолютно логично. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами,има ли вариант това премигване да е от акумулатор?Питам тъй като при мен специално остана като вариант това или фраулайф.Реле регулатора е сменен,генератора е огледан всичко е 6 уж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има право на избор щом им е по добре да дадат по 200 лева аз нямам какво да кажа просто има датчици втора ръка и спирам да си изразявам мнението.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори да има втора ръка, специално при този датчик не бих платил пари, за да спре отново след месец, пет, година... Поне новият ще кара минимум 5 години... в общия случай де! Отделен е въпроса дали се намират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,то е все едно да си купиш примерно клапан Н75 за управление на турбото втора злоупотреба...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте колеги аз имах проблем с премигването на светлините.Колата си я купих нов внос от Италия и беше с някакъв измислен акумулатор смених го с нов и се оправи проблема.След смяната на акумулатора излезе нов проблем светна лампата на хидравликата и волана стана малко по-твърд.Закачахме я на компютър не се изчиства грешката и проблема си стои и не знам какво да правя.
Извинявам се че пиша в темата нов съм във форума моля за извинение. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

След смяна на въпросния датчик проблема с премигването в ел инсталацията.Най лошото е че тези пикове шашкат компютара и светва EPC лампа.На диагностика не показва грешка,не знам какво да я правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да имаш проблем с генератора ... премери напрежението на акумулатота и изходното от генератора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.