Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

съвети за покупка на Octavia?


killabee

Recommended Posts

че всичките Шкоди които огледах бяха тръгнали по веждите и отзад

Предпочитам да правя ръжди пред електроника и двигател, но да не спамим темата на колегата.

smile159

 

Ми то не е спам. Колегата търси кола и определено му казвам - внимавай с прехвалените Германки и Австрийки. Това, че имала видиш ли TUV нищо не значи, щото в последните години и там се изциганиха яко - TUV се взима без проблем и за страшни курници, колкото да се продадат...Обаче ръждата при кола около 10 години е често срещан отличителен елемент.

 

Та не се оставяйте да ви баламосват с произхода на колата.... Германия, Австрия не са гаранция за качество. Както и Италия не значи автоматически лоша подръжка.

 

Гледаш, пробваш..... и пускаш тото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а не бензин защото поне от това което знам аз бензин обърнат на ГАЗ създава извесни проблеми при Шкода.

Може малко спам да се получи сега, ама не се стърпявам вече... Да... имал съм проблеми с Шкода от какво ли не естество. Ама пусто НИКОГА, ама НИКОГА не съм имал проблеми с газова уредба на старата ми Октавия. Те така - около 80 - 100 К. Км. Може би и затова сега си взехме Октавия със ЗАВОДСКА ГАЗОВА УРЕДБА. Погледах я, поцъках с език и не установих кой знае какви разлики в монтажа (освен, че на частите пише LANDI RENZO) и си личи, че са слагани в заводски условия. Да знаете от мене - това с "ПРОБЛЕМИТЕ С ГАЗТА" при Шкода е повече митология.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а не бензин защото поне от това което знам аз бензин обърнат на ГАЗ създава извесни проблеми при Шкода.

Може малко спам да се получи сега, ама не се стърпявам вече... Да... имал съм проблеми с Шкода от какво ли не естество. Ама пусто НИКОГА, ама НИКОГА не съм имал проблеми с газова уредба на старата ми Октавия. Те така - около 80 - 100 К. Км. Може би и затова сега си взехме Октавия със ЗАВОДСКА ГАЗОВА УРЕДБА. Погледах я, поцъках с език и не установих кой знае какви разлики в монтажа (освен, че на частите пише LANDI RENZO) и си личи, че са слагани в заводски условия. Да знаете от мене - това с "ПРОБЛЕМИТЕ С ГАЗТА" при Шкода е повече митология.

ако е заводско сложено газовото ОБАЧЕ

НЕ ЗНАМ 1.8 Т ДА ИЗЛИЗА СЪС ЗАВОДСКО ГАЗОВО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.