Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Каталожен номер на турбопът 1.9 TDI O2


ID A

Recommended Posts

Имам питане за О2 на един приятел. Колата е преди фейса с 1.9 TDI и 105 к.с. Типа на двигателя не го погледнах.

024197023.jpg?r=0

Спука му се турбопътя между турбината и кулера. И сега му трябва каталожния номер за поръчка на нов. Съща така пита има ли смисъл да търси друго освен оригинално?

Засега турбината не пренадува и не изключва (може би защото и свисти от спуканото място, въпреки бандажа), не гълта масло, само понякога при загряване започва да свири.

Благодаря предварително на отзовалите се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей сега иконома ще погледне в ЕТКА-та.....че аз нямам време да се ровя ;) започва да къпя бебето

утре ако не ти отговорят ще погледна номера

но да търси от моргата че ще е цифра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, чудя се. Ще му покажа темата и той да види. Струваше ми се, че май е 7-ма позоция, защото 13 е много къса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.