Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

парно за фелиция с климатик


Slavimaster

Recommended Posts

здравейте реших така да формулирам заглавието на темата и според мен този раздел е най удачен.

тъй като една не малко щтура идеа ми е влезнала в главата

 

търся снимки и външни размери на цялатото парно на фелиция която е с климатик говорим за целия кожух със врътки и копчета и все му неща.

 

отделно вече ако ме устроват размерите ще пусна и тема че купувам такова. или ще се търси по моргите.

 

ако някои може да ми помогне с тази информация ще съм му много задължен smile027 s_flag smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте реших така да формулирам заглавието на темата и според мен този раздел е най удачен.

тъй като една не малко щтура идеа ми е влезнала в главата

 

търся снимки и външни размери на цялатото парно на фелиция която е с климатик говорим за целия кожух със врътки и копчета и все му неща.

 

отделно вече ако ме устроват размерите ще пусна и тема че купувам такова. или ще се търси по моргите.

 

ако някои може да ми помогне с тази информация ще съм му много задължен smile027 s_flag smile126

 

И на мен ми е влезнала същата тая муха в главата и се позаинтересувах по темата.

Та, ако я закарам в Импаса да ми сложат едно климатиче, цената е дебела

Ако си го монтирам сам, ще ми излезе в пъти по-евтино, ама от моргите не мога да намеря ударена фелиция с клима(намерих една ама най-здравата част беше лявата пружина изхвръкнала при удара).

Досега не съм се замислял за друг донор освен фела, ама вече го мисля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой си сложи климатик без професионална помощ и той работи безотказно, нека пише във форума и прати снимчици smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.