Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Калобрани, ще станат ли?


hybaveca

Recommended Posts

Здравейте колеги, ще станат ли калобрани от хетчбек на комби или ще трябва да си търся точно за комби. Също така ме интересува има ли разлика в калобраните преди и след фейслифта на Оки 1?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, ще станат ли калобрани от хетчбек на комби или ще трябва да си търся точно за комби. Също така ме интересува има ли разлика в калобраните преди и след фейслифта на Оки 1?

Имаш Л.С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със "Имаш ЛС" в темите е много некоректно. Пример - събираме се компания от колеги и някой дрипне един от нас две крачки встрани: - Ела да ти кажа нещо - и почнат показно, пред всички, да си шушукат...Е, останалите какво, явно нещо се крие от нас, но остави че се крие, ама ни се и показва нагледно, че ще има нещо скрито. Ами ок, крийте се, но не парадирайте със това. Същото е и със "Имаш ЛС" във форума. Човека ще си види ЛС-то когато влезе във форума, като напишете че "Има ЛС" или го мислите за прост и че трябва да му се напомня или показвате неуважение към колегите и спамите в разделите.

 

Моля за извинение всички колеги, които се чувстват обидени от поста ми, но тук е форум, нещата се споделят в темите, а което е скрито, няма нужда да го афишираме, нека си остане самио между подателя и получателя на ЛС-то.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би колегата rgc, тъй като има магазин да не иска да си прави реклама ...Това е моето обяснение за Л.С.-тата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би колегата rgc, тъй като има магазин да не иска да си прави реклама ...Това е моето обяснение за Л.С.-тата.

За използването на ЛС в темите ситуациите са различни. Някъде наистина е необходимо да се мине на ЛС, за да не се отегчават читателите ;)

В случая модератора и Цецо/micyri/ са прави!

Колегата rgc явно знае и можеше с две думи да каже, дали стават или не. Най-малкото това ще е от полза и за други хора. След това може да му пише ЛС със съдържание каквото и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би колегата rgc, тъй като има магазин да не иска да си прави реклама ...Това е моето обяснение за Л.С.-тата.

Правилно си се сетил , за да не правя скрита реклама ( за която си има раздел) , съм му писъл на лични да отиде до магазина ни в София , където имаме от всички видове калобрани и да провери на място с автомобила си, кои от тях стават на неговата кола .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега и аз да питам!

Но моля не ми отговаряйте на лични!

Без лоши чувства s_flag

 

На въпроса ,с въпрос . За кои става дума предни или задни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега и аз да питам!

Но моля не ми отговаряйте на лични!

Без лоши чувства s_flag

 

На въпроса ,с въпрос . За кои става дума предни или задни?

Идеята беше ако някой наистина иска да разбере ,друга тема ли да пуска или какво?

Аз те разбирам че не искаш да си правиш скрита реклама,но наистина не е коректно по начина който си го направил.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.