Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не свети подгравянето на свещите- Не пали 1.9 ТДИ 110 К.С


dimitar_kam

Recommended Posts

Здравейте

Имам един сериозен проблем. На колата ми не и свети подгряването на свещите и тя не иска да пали. Сам ли да си търся проблема и къде или да се обърна към някой майстор и кой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл, колега! искаш помощ, а дори не си писал откъде си ](*,) сигурен съм, че ще получиш информация, ако направиш това малко уточнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Видин съм но живея временно в София.

Карам Шкода Октавия 1.9 ТДИ 110 К.С. Понеже нямам много доверие на сервизите в София който само ти надуват цената без да ти кажат какво и е всъщност на колата и затова искам помощ. Ако е нещо лесно което мога и аз да си го поправя или да ида на някой сервиз от който поне малко разбират, а не Батко Гошко да се учи без да ти казва какво и е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там където са ти бушоните е и релето. А можеш да го купиш от всеки по-голям магазин за авточасти. Пробвай първо да го набуташ хубаво, защото се размества понякога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те бушоните са от страни а някъде в интернет гледах снимка, че това реле се намира под волана - над педалите. Ок утре сутринта първо ще проверя дали се е повадило. Ако това не е проблема май ще купувам ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те бушоните са от страни а някъде в интернет гледах снимка, че това реле се намира под волана - над педалите. Ок утре сутринта първо ще проверя дали се е повадило. Ако това не е проблема май ще купувам ново.
намира се точно там разглабя се сравнително лесно с подходящ инструмент ново струва около 25 лв
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.