Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нов член на клуба


Recommended Posts

Айде и аз дочаках моята Шкода Октавия II 2.0 ТДИ.

Има си кусури за оправяне ама нали трябва да е интересно,а и са по-скоро козметични.

Възхитен съм от двигателя...както казват джамбазите на Горубляне-"осичка" smile035

Ще си налея една бира по тоя повод smile159

Ще споделя още впечатления тия дни. Айде до скоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички!

Ако на някои колега му остане време и има наблюдения върху колата,моля да сподели мъдрост със своя брат по емблема smile126 че ЕТ ме влече и съвсем скоро при малко свободно време съм там. Тъй като автомобила е купуван нов от тях се надявам да получа повече инфо. Интересува ме най-вече какво трябва да провверя по колата за да си нямам екскурзия с репатрак примерно smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички!

Ако на някои колега му остане време и има наблюдения върху колата,моля да сподели мъдрост със своя брат по емблема smile126 че ЕТ ме влече и съвсем скоро при малко свободно време съм там. Тъй като автомобила е купуван нов от тях се надявам да получа повече инфо. Интересува ме най-вече какво трябва да провверя по колата за да си нямам екскурзия с репатрак примерно smile175

Честито !

Първо почети малко из форума както за модела на твоята кола,така и за отзивите за сервизите и т.н

Я си сипи още по една биричка и почвай да четеш smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много "членове" ;) се присъединиха... Похвално!!!

Честито! Много безаварийни и много приятни емоции с колицата!!!

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.