Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хидравлика за Октавия 2


Genadij

Recommended Posts

Здраевйте,

 

Имам нужда от съвет. Имам Октавия 2 1.9TDI 105.

Влязох в дупка и ми изчезна хидравликата (нормална дупка де, не кратер)

Светна червено воланче на таблото и няма.

Някой има ли идея за какво иде реч?

 

PRR: При следващия пост на маймуница темата се затрива без предупреждение! Прочети правилата на форума преди да пишеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук пишем на кирилица

Пусни една диагностика за грешки

Може би някоя букса на електромотора на сервото се е разкачила или той е дефектирал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо смешно? Няма хидравлика, има сервомотор. Да ти обяснявам ли какво е хидравлика?

ой този колега,е решил днес да ни се присмива на всички-виж темата за джантите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли се подигравам нещо, че не разбрах? По въпроса с джантите въобще не се базикам за бояджията, че е скъп.

По въпроса за хидравликата мислех, че колегата се базика, че няма хидравлика Октавията, а то вярно нямало, а имало някъв мотор, не го знаех. :smt004

 

На никой не съм искал да се присмивам. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли се подигравам нещо, че не разбрах? По въпроса с джантите въобще не се базикам за бояджията, че е скъп.

По въпроса за хидравликата мислех, че колегата се базика, че няма хидравлика Октавията, а то вярно нямало, а имало някъв мотор, не го знаех. :smt004

 

На никой не съм искал да се присмивам. smile027

smile027 на мен така ми прозвуча просто

скъп ,скъп,колко да е скъп....бояджията :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че няма хидравлика - няма но от какво издава същото виене като завия и потегля ( в самият завой) досъщ същото виене като на хидравлика. От доста време се чудя. Диференциала ли вие... прави го само при бавна скорост. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно имаш ръжда по горния ръб на дисковете. Иди при някой гумаджия да свали гумата и да погледне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.