Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

щипки за капачките на болтовете?


blups

Recommended Posts

Привет колеги,

 

на скоро си зададох въпроса кво ше стане ако спукам гума на път.... би следвало да си сменя сам гумата с резервната. Да имам такова намерение, но случайно забелязах, че имам капачки на болтовете. Ем на ръка не става а с отверка или подръчни материали най-ногу да си изпонадраскам джантите. Казаха ми, че имало специални щипки за тези капачки. Вярно ли е и от къде мога да си ги набавя в случай, че е вярно?

Благодаря предварително...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

 

на скоро си зададох въпроса кво ше стане ако спукам гума на път.... би следвало да си сменя сам гумата с резервната. Да имам такова намерение, но случайно забелязах, че имам капачки на болтовете. Ем на ръка не става а с отверка или подръчни материали най-ногу да си изпонадраскам джантите. Казаха ми, че имало специални щипки за тези капачки. Вярно ли е и от къде мога да си ги набавя в случай, че е вярно?

Благодаря предварително...

 

Има такива щипки! Потърси по моргите или в центрове за продажба на джанти и гуми. Иначе става и с прави, тънки клещи без да си надраскаш джантите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А погледна ли в комплекта инструменти, при резервната гума, дали нямаш такива щипки? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

 

на скоро си зададох въпроса кво ше стане ако спукам гума на път.... би следвало да си сменя сам гумата с резервната. Да имам такова намерение, но случайно забелязах, че имам капачки на болтовете. Ем на ръка не става а с отверка или подръчни материали най-ногу да си изпонадраскам джантите. Казаха ми, че имало специални щипки за тези капачки. Вярно ли е и от къде мога да си ги набавя в случай, че е вярно?

Благодаря предварително...

Имаме такива щипки , на ЛС съм ти обяснил от къде да си вземеш .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.