Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с Pionееr DEH 30MP


Recommended Posts

Колеги, някой има ли такова CD ? :|

 

Значи питането ми е за AUX изхода. Преди няколко дена си взех кабел, с който се свързва с телефона (за да слушам музика от телефона ми) CD-to има изход AUX, свързвам го всичко, само че не иска да ми прехвърли на AUX ... :cry:

 

Ако някой знае как става, нека пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш предвид AUX входа. За да ти прехвърля на AUX първо трябва да го избереш от менюто да е активно и после като сменяш режимите освен радио и CD се появява и AUX.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш предвид AUX входа. За да ти прехвърля на AUX първо трябва да го избереш от менюто да е активно и после като сменяш режимите освен радио и CD се появява и AUX.

 

Търсих в менюто, обаче не виждам някъде да пише AUX, за да го сменя .. да не би да е някаква друга опция ? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със Сони, но предполагам, че и при теб ще е сходно. Като търсиш в менюто в работен режим го няма обаче когато задържиш натиснат за няколко секунди големия кръгъл бутон докато е в режим стенд бай, се отваря съвсем друго меню и именно там е и настройката за AUX.

 

P.S. Респективно пробвай същото с бутона меню ако има такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.