Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Счупена тръба на щеката


ognjano

Recommended Posts

Днес сменях малката перка на радиатора.Толкова неудобно място, ръцете ми станаха на пластелин и погрешка натиснах пластмасовия кобур на щеката за масло и го счупих. Моля да ми кажете, втора употреба ли да търся или нова. Каква й е цената? Как да сваля остатъка от счупената пластмасова тръба, който остана на двигателя? На щипки ли е или се завива?

 

Пробвах да го лепна с двукомпонентно лепило, но не съм сигурен, че ще свърши работа.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дърпаш го нагоре, поне при Фолксваген е така, но внимателно да не падне някое парче в тръбата при двигателя. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казват му морков или морковче :lol: за октавия 1 беше към 15-18лв не помня точно взех го от еура тек сваля се с дърпане а новия се "набучва"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята също я смених.По спомен мисля,че я взех за 12 лв. Старата беше счупена и не беше набита докрай и в началото щеката постоянно ме лъжеше,че нивото на маслото е малко.Като слагаш нова имай го това в предвид!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също сменях "моркова". Всъшност смених 3 от различни магазини, защото просто не пасваха. Не влизаха до край. Накрая се примирих и забучих последният закупен колкото може повече и сега просто си имам 1 на ум за нивото на маслото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.