Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стъпалото ...


Recommended Posts

Здравейте !

Преди малко както си карах и изведнъж ми прекъсна басс-а. Тъй като съм с копче, да го пускам и спирам, когато си поискам първо проверих там дали всичко е наред. Погледнах всичко е точно, даже наново вързах двата кабела от стъпалото към копчето и гледам усилватела си свети, (зелената лампичка) обаче до него ми свети още една червена лампичка protect което трябва да значи защита. Подмених и бушона със същия, (20A) чинчовите кабели също погледнах, но пак без резултат ... ](*,)

 

Някакви идеи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не забелязах да шуми нещо от усилвателя ..

Забравих да отбележа, че към копчето като допра единия кабел и за 1-2 секунди тръгва басс-а и спира веднага, след което светва червената лампичка (protect)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един приятел така правеше. една седмица свири без проблем и изведнъж спря. И почна да издава много странен шум. Така и не разбрахме от какво се получи така и не можахме да го оправим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм .. питах един приятел, който ги разбира доста и не можа и той да ми отговори .. явно проблема е голям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.