Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за 1.6 tdi двигател 90к.с


dimonio

Recommended Posts

Здравейте,Колеги искам да ви попитам някой от вас карал ли е Шкода с този двигател,той се монтира и във версия 75 к.с.,и 105к.с.Какво ви е мнението за него,има ли динамика ,разхода как е ,а забравих че го монтират на автомобили след 2010г.Моля ви за малко информация от колеги които го ползват......Много безаварийни километри ви пожелавам....... s_flag s_flag s_flag s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dimonio, погледни и моето мнение в тази тема на първа страница, аз съм с точно такъв двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър е разхода е около 5л. средно. Няма турбо дупка, по-тих от PD. Единствено което 75hp идва малко слабичак. Преди съм карал 1.4 TDI PD и може би заради турбо дупката ми се струвахе по динамичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за бързите и много полезни за мен отговори.........Много безаварийни километри и късмет на всички колеги........ smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.