Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Млад татко и нов член на Шкода обществото :)


Recommended Posts

Здравейте колеги!

 

Първо да се похваля, че станах татко! Нека ви запозная с дъщеря ми Грета. smile152 Това е малката глезана!

Много съм щастлив, това е ясно на всички татковци :)

 

Така да продължа напред. От има месец се сдобих с Октавия 2, 140к.с, ДСГ, 2006г. smile035 Чуствата ми за това време и 1000км са много смесени. Предоволен съм от към динамика на колата, от към шофиране в задръстване с това ДСГ си е супер, НО от към возия и обезшумяване на купето съм разочарован. Явно ще се мислят варианти за слагане на powerflex поне на задницата и малко облепяне с излоцаии. Всичко това обаче напролет smile021. Сега трябва да се обуем с нови зимни гуми, едни стикери на клуба, а може лайсни за регистрацията. Ами това е от мен.

post-9429-138453337787_thumb.jpg

post-9429-138453337798_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и за щерката/да ви е жива и здрава/ и за колицата. Много добре изглежда комбито с този цвят, а и оригиналните джанти пегасус 17-ки са много симпатични. Предполагам е нов внос колата, щом е с такъв размер джанти и без калобрани и май е с фаровете с лупите. Само задната врата ми се струва по- тъмна, ама може и от снимката да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитоооооо!!!! Да е жива и здрава дъщеричката, много да радва мама и тати, да расте здрава и щастлива.

 

Колицата е супер...... особено с ключа на капака...... Да ви вози цялото семейство - дълго и безпроблемно!!!

 

smile159 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честита двойна радост! голяма е сладурана щерката. пожелавам ти само да те радват "придобивките"! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е жива и здрава дъщеричката и със здраве да си возиш семейството в Октито.Другото са подробности.Ще мислиш по-нататък за тях! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и от мен,

Да ти е жива и здрава дъщеричката, само радости и щастие ти пожелавам!

 

 

Октавията е страхотна :smt017 , ще я видя тези дни като минеш за гумите. В Неделя има клубна среща и ако си свободен ще отидем заедно да се запознаеш с част от колегите. Пък може и със стикер да се сдобиеш там.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш си две съкровища.

По голямото да ти е живо и вдраво,много да се обичкате и целувате :D

А Шкодето -мнооого безаварийни километри с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му е честито на младият татко-всичкото щастие на света на едно място smile035 хем принцеса,хем дупеста каляска(комби smile152 )да може да събира всичкият багаж на принцесата.Какво повече може да иска човек от живота smile168 Само радост и с двете друже. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много здраве и щастие на цялото семейство! smile159

 

 

и да не си забравяш ключовете на предния капак , че лошо... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,колега! Да е жива и здрава щерката,и като порасне и вземе книжка да кара същата кола!!! Пожелавам ти много безаварийни километри!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! smile027

Ти вече имаш всичко важно в живота! Пази го и продължавай напред! smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен,двойно щастие.....по хубаво от децата няма,за колата хиляди безаварийни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, да ти е жива и здрава дъщеричката. Много да се слушате и да се обичате.

Честито и за колата - много добър избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,

да ви е жива и здрава малката и много да ви радва и слуша. Относно Шкодата, всички тук знаем, че ще ти служи вярно !

Много весели моменти и толкова безаварийни км. smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.