Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за Октавиа.


Morpheus

Recommended Posts

Бих я взел точно заради ESP-то, същото беше и с моята Фабия - любов от пръв поглед. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май само външните снимки са реални, тези от интериора явно са копирани от интернет, обърнете внимание на 3-та снимка от тази статия, все пак в неделя ще погледна колата:

 

http://www.vwvortex.com/artman/publish/ ... _321.shtml

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи снимките на интериора не са на тая кола,а са взети от нета!!Гаранция ти давам за това.Колата е преди фейслифта така,че и ЕСП-то ми е съмнително,и на тази цена за 1200лв. повече няма да се замисля да зема Клементина(Варненката),просто колата е един път,само обръщането и във фейслифт и фаровете струва 3000лв.Ако имаш парите въобще не гледай Комбито с менте снимките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По думите на собственика интериора е 1:1 с този от снимката, което доста ме озадачи. ако не се лъжа преди фейслифта няма такива с ASR, пък камо ли с ESP. За съжаление за момента сумата ми идва височка.

 

За снимките ми е ясно, едната е от ревю на модел 2003-а, в друга статия намерих и двете снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е такъв интериора и да има навигация,ама някак си не е готино да слага тези снимки,на истинските на колата щеше да се види състоянието на салон,защото то е доста важно за Л&К,в моят квартал има Октавия 1 Л&K след фейслифта с ксеноните и всичко как си трябва колата е 2002г. и мога да ти кажа че интериора е ужасс скъсани седалки,цвета на кожата е с 2-3 идеии по тъмен от на моята (може и да е такъв модела,но не съм чувал такова нещо да има,нека кажат по запознатите с моделната гама дали има Л&K с по-тъмна кожа) според мен е мръсен не е мазан никога с мазила за поддържане на кожата абе колата е отврат - такова Л&K никога по-добре да си караш Елеганс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се отвори време и отидох да погледна колата. Останах без думи, доста сериозни драскотини по 5-та врата, отлепени странични лайсни, липсва кожуха на едната пръскалка, на единия фар, половината предна броня е откъртена, единият, станичен праг беше леко откъртен. Кожата беше в отвратително състояние и като цяло интериора, в багажното отделение смърдеше ужасно. Зачудих се скакъв акъл и искат 8700 лв. ,тази кола не заслужава и 5000 по мое мнение.

 

Ако някой е обмислял да я гледа по-добре да си спести разкарването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile027 Преди време продавача беше пуснал истинските снимки на интериора,затова бях скептичен,ако продаваш нещо читаво няма да пускаш снимки от каталога на модела.Успех щом си мераклия ще си намериш хубава Л&К.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Акцията по издирване на подходящ автомобил завърши. Варненската перла е с ново местожителство, София :D:D:D s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> =D> =D> айде жив и здрав и много безаварийни. И да се "фукаш" много с красавицата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Ще задам един въпрос, който от скоро ме гложди, понеже досега не съм виждал Октавия преди фейслифта със стопове от фейслифт. Моята е именно такава.... та въпроса ми е има ли такива Октавии или просто колицата е със сменяни стопове, поради удар или прищявка на предишния/предишните собственици. Колата е 98 година.

Ето и снимка:

П.С. Номерата на двата стопа са поредни... :-k

post-10106-138453435351_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

98-ма ако е - 100% са сменени стоповете! Също се сменят и капачетата под стоповете - новите са по-тесни. Има преправяне малко на ушетата и доискусоряване в напасването леко. Но на снимката излгежда перфектно :) Бронята си е от преди фейслифта и лично мен повече ме радва с черната част отдолу. За това въпреки че си взех от РС броня и аз си останах със старата броня и нови стопове, само дето капачетата са ми сиви, а колата - зелена. Са бронята си виси ей така у гаража...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за изчерапателния отговор, от 3 години я имам, но на скоро забелязах, че втора като моята не съм виждал. :D И на мен лично така повече ми харесва.

 

П.С. В момента обаче ми се губи фацата, понеже лявата част на бронята ми е спукана, заради един автобус...

Тука е без капаче наскоро го сложих и него, a на пролет ще видим какво ще правим с бронята. :)

post-10106-138453435385_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяни са ти стоповете,и аз скоро ги смених.Не заради ПТП просто съм фен и повече ми харесват фейслифт стоповете.Иначе съм със старата броня,имаше доста преработване по колата но инсталацията е 1 към 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам леки съмнения и за предните мигачи... по - лъскави са от фаровете и малко се поразминават с тях по размер.

Явно някой от предишните собственици (италианец :lol: ) също е бил фен или е претърпяла ударчета... :-k

3 години не обръщах внимание на тези неща. :lol:

post-10106-138453435406_thumb.jpg

post-10106-138453435413_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.