Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Цена смяна на ангренажен ремък + водна п. 1.4 ТДИ Фабиа 1 ?


sashom

Recommended Posts

Здравейте. За много години !

 

Моля ориентирайте ме с цената за смяна на ремъка и водната помпа за 1.4 ТДИ.

Иска ми се да ги сменя в ЕТ София но не съм сигурен дали ще успея да си го позволя.

Интересува по другите сервизи за каква сума мога да ги сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа, 127 преглеждания и никой не посмя да каже колко му е излязло :))))

 

А ти пита ли ги колко е в Еуратек?Също така bega4kata ти е отговорил:

 

същото е като при 1.9 тди помпа дюза

 

Ако използваш търсачката ще ти излезе неговият сервиз във Варна, където той си е сложил цени:

 

1.9 помпа дюза

ангр.ремък-84

ролка ангр.-100 -зависи от модела,ако е преди 2003 е с маслен обтегач,който е препоръчително да се купи

ролка ангр.-41

пистов ремък-28

ролка обтегач 115 / 72 зависи от модела

водна помпа 73

общо: 441

 

Три дни чакане на отговор или 5 минути търсене с търсачката.Ти си избираш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа, 127 преглеждания и никой не посмя да каже колко му е излязло :))))

 

Защото сервизи много - цени навсякъде различни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. За много години !

 

Моля ориентирайте ме с цената за смяна на ремъка и водната помпа за 1.4 ТДИ.

Иска ми се да ги сменя в ЕТ София но не съм сигурен дали ще успея да си го позволя.

Интересува по другите сервизи за каква сума мога да ги сменя.

 

Преди малко повече от 2 седмици правих такава смяна в ЕТ срещу сумата от около 540 лв (части + труд), като това включваше ангр. комплект, водна помпа (заводски рециклирана с гаранция, цена от 100 лв, иначе за нова ми искаха към 260+ лв със същата гаранция), пистов ремък. Цената беше с отстъпка за части и труд -20% по някаква програма за обслужване на стари автомобили, която предлагаха тогава.

 

Всичко това е за Fabia I 1.9 TDI обаче. За твоя двигател най-добре е да ги попиташ директно (има един приемчик в ЕТ-Надежда, Стефан Христов мисля че се казваше, беше доста отзивчив, когато ходих да проучвам, като ми даде подробно инфо и разпечатка с примерни цени). Естествено, може да проучиш и на други места и след това да решиш.

 

PS. Колега, напиши си в профила от кой град си все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година сменях ремъци и водна помпа.Мисля че ми излезе около 300 и няколко лева.Не беше в еуратек.

значи може да се притесняваш спокойно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Преди една седмица направих това опражнение , не съм с твоя двигател, но ми излезе 265лв. за части и 70лв. за смяна. Частите са ( водна помпа,пистов пемък,ангренажни ремъци - при мен са два,паразитна ролка и две обтяжни ), ролките са ина ,ремъците континентал, а помпата не помня .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.