Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

skoda oktavia 1,9 тди 90 kоня проблем с турбото


nik25

Recommended Posts

Помагайте! Колата си вървеше много добре и днес както карах ми заби нещо 2 пъти и почна да не иска да върви. Турбото вече не се чува. А преди си виеше мн добре. Сега и на ваг ком я закачихме и дава стоиности 960. Като дам газ пада на 830. Никакво налягане в турбото. Грам не надува и върви като чист дизел. Иначе няма шумове, няма пушеци нищо няма но не надува, никакви крешки недава на ваг кома, пробвах всичко.

С друг дебитомер, с друг мап сензор, махнах маркуча на турбото и е сухо. Свети, няма луфт върти се перфектно и не иска то е без геометрия. Помагаите! Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебитомера се проверява лесно. Просто го откачи :)

 

Не съм добре запознат с AGR мотора, но така както го описваш, все едно Уест гейт клапана си е разтоварен непрекъснато (байпаса). Ако е това - или самия уестгейт е скапан или управлението му (маркуч, управляващ клан). Гадая, но на това прилича.

 

И се старай малко повече с правописа. Бас ловя, че много колеги затварят темата, само като прочетат първите ти редове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И се старай малко повече с правописа. Бас ловя, че много колеги затварят темата, само като прочетат първите ти редове.

Този път аз ще му го оправя, но при следващия вече ще играе метлата smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.