Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Котки заживяха в двигателният отсек


atom

Recommended Posts

Това е то колеги действителността, изчакаха да се залибим с новия Румстер и започнаха да влизат на топло. Не съм видял, кой е, но по калните стъпки и козината е ясно. От днес пробвам едни амулети с черен пипер - млян. Скоро ще кажа дали дава полза.

 

Предлагайте решения, ама без много майтап да пада, щото всеки може да го заобичат тия зверове. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъди нащрек !!!

Ще преведа следния пример :

мой приятел с бус - пали сутрин и удар . До там.

*Диагнозата: скъсан ангренажен ремък и всички последствия от това...

*Причината: загнездена котка .

*Следствието: при завъртане на двигателя пистовия ремък захваща опашката на котката и я завърта на обороти около шайбите. Главата на котката се откъсва и разбива капака на ангренажа , а парчета от черепа се заклинват в ГМТ на разпределителния вал и късат ангренажния ремък .

Така , че ...много внимателно с котките !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъди нащрек !!!

Ще преведа следния пример :

мой приятел с бус - пали сутрин и удар . До там.

*Диагнозата: скъсан ангренажен ремък и всички последствия от това...

*Причината: загнездена котка .

*Следствието: при завъртане на двигателя пистовия ремък захваща опашката на котката и я завърта на обороти около шайбите. Главата на котката се откъсва и разбива капака на ангренажа , а парчета от черепа се заклинват в ГМТ на разпределителния вал и късат ангренажния ремък .

Така , че ...много внимателно с котките !!!

 

 

a при един познат , една котка се беше увила около полуоската и всичко беше станало в карантии , а за капак той разбра чак когато взе да мирише .... голяма смрад беше и никой не искаше да я изкара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На едно Ренде сценик съм виждал към алармата няква екстра която издава нещо като тиктакане което било против котки. Опитай в нета а и при някои алармаджии с сигурност ще знаят за решението

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лимоновия аромат е добро решение. Можеш също и с оцет и той е много ефективен. Ако не помогне пробвай с някакъв спирт - котките изобщо не харесват миризмата на спирт или алкохол. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лимоновия аромат е добро решение. Можеш също и с оцет и той е много ефективен. Ако не помогне пробвай с някакъв спирт - котките изобщо не харесват миризмата на спирт или алкохол. Успех

 

Лично моята котка няма проблем със спирта.Но подуши ли цитрусов плод веднага полудява...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е то колеги действителността, изчакаха да се залибим с новия Румстер и започнаха да влизат на топло. Не съм видял, кой е, но по калните стъпки и козината е ясно. От днес пробвам едни амулети с черен пипер - млян. Скоро ще кажа дали дава полза.

 

Предлагайте решения, ама без много майтап да пада, щото всеки може да го заобичат тия зверове. :smt004

 

 

Ето едно решение на проблема,аз съм със същото и мисля че има ефект.

http://shop.conrad-uk.com/1/2-a2-uk0856 ... 0121-.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то пише ,че е за гризачи? Действа ли и на котките?

Кучета и котки не припарват до колата.Издава един едва дочуващ се звук който явно ги дразни. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.