Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Взех я, Октaвията!!!


Recommended Posts

Е колеги взех я заветната мечта Октавия 1.6 MPI. Доволен съм. На вървеж и на всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Със здраве да си я караш и само хубави моменти с нея. Някоя снимка може да ни подхвърлиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ,честито! Много безаварийни килотремтри, пък и на събора може да я докараш. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,колега. Много безаварийни километри и приятни емоции. Ще чакаме снимки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колеги взех я заветната мечта Октавия 1.6 MPI. Доволен съм. На вървеж и на всичко.

 

Честито и да те радва мечтата!

Пишеш, че си доволен и на вървеж и на всичко. Кое е "всичко", а и как е вървежа на 1.6 MPI с газово smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колеги взех я заветната мечта Октавия 1.6 MPI. Доволен съм. На вървеж и на всичко.

 

Честито и да те радва мечтата!

Пишеш, че си доволен и на вървеж и на всичко. Кое е "всичко", а и как е вървежа на 1.6 MPI с газово smile048

Като на 1.6 без газово :) поне аз не усещам разлика s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и много безавариини километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колеги взех я заветната мечта Октавия 1.6 MPI. Доволен съм. На вървеж и на всичко.

 

Пожелавам само хубави спомени и винаги да имаш по 2 атмосфери в гумите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и на някоя снимка няма да се разсърдиме. Честито за колата и много безаварийни километри! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.