Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Притрит лак на задните врати - О2 .


димон

Recommended Posts

Утре ще кача снимки да покажа каква е равносметката от тази (4-та) зима. На местата където лягат въшните уплътнители на задните врати се е притрило лаковото покритие на калниците. Получили са се по една линия на двата калника , които първом помислих за остатък от гума , ама не . Зяпнала е тенекията. Отдавам го на студа тази зима и на твърдите уплътнения.

От това заболяване ревяха руснаците , проверявах миналата година - нямаше, но след тази зима е факт. При другите колеги с О2 до 2008 г наличен ли е този дефект ? Понеже от 2008 фабрично се монтират меки уплътнения на вратите. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем, за съжаление е попаднала и на некадърни бояджии моята колица. Според мен не е болка за умиране, но е свързано с пребоядисване. Като сервизна акция не ми е известно да е имало нещо по този проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мойта е така от няколко години.Поизтрила се е боята и на места се вижда бялата основа.Мацнах ги с тънка четка и боя и всичко е ОК! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.