Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Mалко Не красоти


anastas

Recommended Posts

  • Отговори 334
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lubomirov1985

    48

  • gogata

    19

  • Krankenstein

    17

  • bega4kata

    17

Най-много писали в темата

Страхотен "рат" просто! Трябваше да му оставиш бележка с инфо за събора - ще е голяма атракция, ако дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още снимки на зеленото возило :mrgreen:

post-5279-138453298106_thumb.jpg

post-5279-138453298112_thumb.jpg

post-5279-138453298114_thumb.jpg

post-5279-138453298116_thumb.jpg

post-5279-138453298118_thumb.jpg

post-5279-13845329812_thumb.jpg

post-5279-138453298121_thumb.jpg

post-5279-138453298123_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е това долу вляво бялото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко някой познава човека с зелената Шкода, нека му каже да се пообръсне и подстриже малко, след което да го запита защо е насложил всичките тези предмети отгоре и. Колкото и да се замислям, не мога да измисля нищо :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека ми прилича на вехтошар . Сигурно тук това му дали , там това му дали , емблемки и той ги качи по багажника и изобщо по цялата кола .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко някой познава човека с зелената Шкода, нека му каже да се пообръсне и подстриже малко, след което да го запита защо е насложил всичките тези предмети отгоре и. Колкото и да се замислям, не мога да измисля нищо :?

 

Бе първо да се изкъпе, че само като гледам снимката и се сещам на какво смърди в шкодата smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt0344 Защо само не мога да разбера така приказвате???

 

Може да няма възможности човечеца (няма никакво значение ,че кара Шкода, айде да е манго- ОК), а и е на възраст.

 

Да се избръснел, да се изкъпел и прочие? Всички ние сякаш от модните корици слизаме.

 

Аз по колата му ръждица не видях, тасовете му светят!!! Колата му е чиста (вън)! Привлича внимание, по един или друг начин!

 

Не се отклонявайте от темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt0344 Защо само не мога да разбера така приказвате???

 

Може да няма възможности човечеца (няма никакво значение ,че кара Шкода, айде да е манго- ОК), а и е на възраст.

 

Да се избръснел, да се изкъпел и прочие? Всички ние сякаш от модните корици слизаме.

 

Аз по колата му ръждица не видях, тасовете му светят!!! Колата му е чиста (вън)! Привлича внимание, по един или друг начин! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми ползваше такова в червената шкода сутрин , а майка ми го прикрепяше От къде да знам, аз че трябва да сменя кожуха на парното с японков :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.