Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гумени стелки за Шкода Супърб 2011 година


Cvetomir

Recommended Posts

Здравейте! На 26.03.2012 година мой приятел си купи чисто нова Шкода Супърб 1.8 TSI DSG7 Бизнес пакет! Колата дойде с мокетени стелки и той иска да си закупи гумени, като аз го подведох, че това е лесна работа и може да се поръчат, ама май никъде няма в наличност! Та въпроса ми е, някой знае ли в България магазин или интернет магазин от където може да се купят качествени примерно немски SCHONEK или PETEX или други марки гумени стелки, които да си заслужават конкретно за Супърб?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Еуратек има оригинални на съвсем приемливи цени.

Ако не са налични с поръчка за 10 дни са тук.

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря веднага звъннах в Добрич! Оказа се, че имат дори и налични 73 лева оригинални и съм си изпълнил обещанието към моя приятел! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.