Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Аз предлагам лятото да идва вече!

 

Ето две песни, които са ми мнооооого летни!

 

Moloko

 

И един много хубав кавър, в изпълнение на дедо

Обожавам Молоко. =D> =D> =D> =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, в "Тубата" някои клипчета вече са орязани заради авторски права и т.н. ама аз пак ще си постна моето http://vbox7.com/play:544840bf, защото темата не е добре застъпена :)

Това е велика група според мен.

И както е казал поетът - не надувай много баса да не ти падне таса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега се подвизава в извратения поп, но ако някой й предложи кариера в по-тежката музика не трябва да отказва.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

smile126 smile126 smile126 smile126 Няма такава звезда! Лелееееееееее! Ако знаеш какви странни срещи съм имала с този, просто не е за разправяне. Гошо от Почивка е по-разбран от Кют Акюз, познат и като Акюз Ла Банкс... smile091 smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се присетих за тази нинджа-простотийка. А и нали взе да се затопля... и те така. Поздрав за всички, които обичат да пеят с пълно гърло в колата. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав с Kool & The Gang! \:D/

 

 

поздрав Контрол & the gang - ужас

 

снощи сънувах строежа на метрото..... smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско, Мите, smile159 той ника ми от другаде е взет, но ме трогна, страшен си. smile126

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:81925219

добро утро на всички, светъл и весел ден ;)

и още малко, добавка към кафето в картоена чашка, цигарката и висенето в задръстването

http://www.youtube.com/watch#!v=RgdM2_A ... re=related smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За почитателите на духовата музика.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно е как останалите участници в движението те гледат с недоверие, докато ти се усмихваш в задръстването и си припяваш.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес съм смазана от клипа на тази песен.Kelis има ужасяващо прекрасен глас. Малко ми натежава David Guetta в цялата тази каша, но заради видеото съм склонна да преглътна всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.