Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Нещо пускано във форума преди 3-4 год
снимано в Чехия

 

Aпропо ще ходи ли някой от Сф на Spirit of Bourgas, да се комбинираме? Там ще можем да ги видим на живо, както и Серж Танкиан.

 

п.п. ииии един по-здрав от мен: Jaguar - then (1984) This Time

... and now (2004) As The Crow Flies smile035 smile035 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо съвсем ново. От 2006 чакам Angra да издадат сингъл(последван от албум) и, съдейки по сингъла, албума ще е нещо smile035 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес случаино си я припомних и реших да я споделя много добра песен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile021 smile021 smile021 набухала съм си плеъра със световно неизвестни песни от зората на 60-те, но това ме зарадва много преди малко.

 

Поздрав!

 

Shed Seven - She Left Me On Friday

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за всички фенове:

 

 

 

най-доброто китарно соло, някога ?

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за всички фенове:

най-доброто китарно соло, някога ?

smile126

Мерси, Боре!

Велик китарист от велика група!

А сега и аз ще ти върна жеста - Пинк Флойд, концерта Live 8 / 2005г.

Уникалното на това изпълнение е, че групата е в пълен състав заедно с Роджър Уотърс.

А това не се е случвало от 1982г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eeeeeeeeeeeййй, лято ееее, вече официално съм отпускарче, ето част от саундтрака, с пожелание за лежерно настроение на всички

 

- gone fishin` - Louis Armstrong & Bing Crosby

http://www.youtube.com/watch?v=mzNEgcqWDG4 - summertime - Janis Joplin

- summertime - Jazzy Jeff & Fresh Prince

- kool & the gang - summer madness (оригинала от който е семплирано в предното парче)

 

smile027 бирички, хамаци, палатчици, огън и пържолки из Родопите, асеновградско ракия червен етикет за по-късно и куче което да души наоколо и пасе диви ягодки в гората - какво повече му трябва на човек smile159

 

А, ето и едно парче за феновете - http://www.youtube.com/watch?v=WebpnJxqTms :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за всички фенове:

най-доброто китарно соло, някога ?

smile126

Мерси, Боре!

Велик китарист от велика група!

А сега и аз ще ти върна жеста - Пинк Флойд, концерта Live 8 / 2005г.

Уникалното на това изпълнение е, че групата е в пълен състав заедно с Роджър Уотърс.

А това не се е случвало от 1982г.

Жалко, май няма да се събират повече. Гилмор нямал интерес за реюниън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, май няма да се събират повече. Гилмор нямал интерес за реюниън.

Това им беше първото и последно събиране. Направиха го заради благотворителния концерт в помощ на Африка, организиран от техния приятел Боб Гелдоф/изпълнител на главната роля в филма "Стената"/.

А и един от групата - Рик Райт вече не е между живите.

 

Едно изпълнение в негова памет

http://www.youtube.com/watch?v=11UUVzlI ... re=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жалко наистина за Рик, за последно свири с Гилмор точно на този концерт Live At Gdansk.

преди време Ник Мейсън каза, че няма нищо против да свири отново стига "ония двамата" да се разберат.

 

а още по-хубавото е че преди 10тина дни същите двама изсвириха 4 парчета заедно за някаква благотворителна акция.

hopelarge.th.jpg

 

 

но все пак за мен най-големия концерт си отава P*U*L*S*E

http://www.youtube.com/watch?v=y2aOccbfAqE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джо ни изпревари с почивката из Родопите, Жоро и Борето водят интелектуални разговори за Флойд... А аз ще се с...а на метеното. Няма как. Днес съм в настроение на офис служител, за който последната почивка беше по време на сесия, а следващата е твъъъъъъъъъъъъъъърде далеч.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джо ни изпревари с почивката из Родопите, Жоро и Борето водят интелектуални разговори за Флойд... А аз ще се с...а на метеното. Няма как. Днес съм в настроение на офис служител, за който последната почивка беше по време на сесия, а следващата е твъъъъъъъъъъъъъъърде далеч.

 

disco%20dance.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.