Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Знам, че не обичате да гледате голи мъже, но аз нямам нищо против...

Мен пък ме кефи гласът на този мъж, както и парчето... а също и това

и като казах Wild не мога да се въздържа да не пусна това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динке,това е поздрав от мен за теб и младежът.

Крайно време е да го научиш да води хорото. smile004

 

Николина Чакърдъкова-Цветините очи....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шакито как са е надупила!!! :smt017

Клипа явно в Испания е сниман!

 

"За видеото на “Loca” Shakira се впуска по улиците на Барселона с Dizzee Rascal и непрофесионална камера. В опита си да усети истинската атмосфера на песента, Shakira избягва традиционното мащабно музикално видео продуциране и улавя ‘loca’ настроението по улиците и забавлението на хората в Барселона.

 

“Барселона е един от любимите ми градове и се превърна в мой втори дом,” споделя Shakira".

 

Парчето има още една версия на испански с доминиканският рапър El Cata. :D

 

@biser.or, мерси за поздрава.

@Krankenstein, дедо Iggy Pop е един от любимците ми. Ето още двама...

 

David Bowie & Mick Jagger - Dancing In The Street

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бря тя да идва в "най-добрия град за живеене".Ние с Емо ща я поснимаме smile049 и шкембе ще прояде, и по Мисурито колети ша и пращаме! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият албум на Bryan Ferry - Olimpia звучи доста приятно. За по-дълъг път със сигурност ще е добра компания. Поне според мен. Ето ви малко от него и от мацките в него да поплакнете оченца.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая Шакира някакси, как да кажа // . ънсекси в тоя клип или съм Одъртееел нещо.

Вярно, че най-хубавото от световното по футбол беше песента на шакира де хаха. Има гласови данни момичето.

 

На мене пък ето тази ми е от любимите..

,

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият албум на Bryan Ferry - Olimpia звучи доста приятно. За по-дълъг път със сигурност ще е добра компания. Поне според мен. Ето ви малко от него и от мацките в него да поплакнете оченца.

 

Ехх тоя чичо Браян, на 100 г стана, а какви свежи мръвчици се въртят около него... а бяхме млади /някои даже малки/ Roxy Music - Out of the Blue - това го имам на винил още от време оно smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tия освен да ги поканим направо на следващия събор, щом са ви харесали толкова...тъкмо Хашек, Дончо, Васко и компания ще си имат конкуренция :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tия освен да ги поканим направо на следващия събор, щом са ви харесали толкова...тъкмо Хашек, Дончо, Васко и компания ще си имат конкуренция :)

 

Вокалиста им много ми напомня на Кай Хансен, за което мога само да кажа - smile126. Откъм текстове куцат, ама като за БГ банда става. Групичката като цяло радва много повече от онези позьори от "Епизод", примерно. smile049

 

И, за да не е съвсем спам : Gamma Ray - Send Me A Sign(Live)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммм даммм, иде края на рабтния ден and...

 

След авторските си парчета направиха и доста кавъри,основно на Helloween и Maiden,като : I WANT OUT и ACES HIGH.Вокала им пее на фалцет и явно е фен на Хансен и Дикинсън! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, Хансен е първия вокал на Хелоуин, версията която пуснах обаче е с Майкъл Киске... пък и кой метъл певец не използва фалцет? smile049 Е, има и изключения...

И малко за да успокоя топката - Fish - Cliche

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, след Таря и аз да запея. :) Днес ми е малко rock, та за това да фана да ви поздрава с малко агресивен поп. smile091

Metallica - All Nightmare Long

 

smile035 smile035 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както се е почнало ..

, http://www.youtube.com/watch?v=aboxu9-qG-E 8)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер слушам джаз и искам да споделя две изпълнения на "Incognito" 8)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, Инкогнито са страхотни! А на концертите си правят супер лудница! smile027

 

Между другото, очарована съм от новия албум на R.Kelly. Не съм му голям фен, но след този албум ще го слушам по-старателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, Инкогнито са страхотни! А на концертите си правят супер лудница! smile027

smile027

 

http://www.youtube.com/watch?v=maTGtAfz0pw

http://www.youtube.com/watch?v=DBTfapb7 ... re=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.