Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=nOV61whk ... _embedded#!

smile021

 

 

за меломаните>>> песен

за майсторите>>> инструменти

за любителите :) >>> :smt004

и за всекиго по малко....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе к'ва ти баба, тя от 20 г. насам не е мръднала! Преди концерта и в София заедно със Саксън не бях виждал някой така да се раздава на публиката smile126 ... може би само

баба, но нея за съжаление не не съм я гледал на живо.

 

за меломаните>>> песен

за майсторите>>> инструменти

за любителите :) >>> :smt004

и за всекиго по малко....

Тъкмо се чудех къде ли съм си забравил инструментите 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за собственика на черната перла!

 

 

Искренчо,умееш ли ги тез танци? smile001

Хммм, аз бих го поздравил с това примерно

Остроооо!!!! smile091

Алоу, сервитьорката, какво стана с платото??? smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Стига с тия глупости бе, тате!", както би се изразила известна героиня от чуден роден филм.

 

*

 

п.с. Айде, преди да фана гората - още нещо много силно: Миленита - Черни котараци. Мац, пис, пис, пис!

-------

* - моля да не се приема като намек към когото и за каквото и да било. Просто парчето е страхотно. Албума също. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Helloween - the smile of the sun

 

Хей, за всички, които се кефят на тия страхотни момчета! The smile of the sun, was stolen - someone, has taken away, the heart of all day!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ерата Анди Дерис не ме кефи особено... лично мнение smile049

И един поздрав за всички, отработващи в събота - Men at Work - Down Under

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... още нещо много силно: Миленита - Черни котараци...
хареса ми. малко е детско, но е яко. повечето бг поп изпълнители правят едни и същи бози, с едни и същи банални текстове и после се чудят защо не им се харесват песните... smile009

 

и за да не е спам -

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива си я каката, но според мен никакъв кавър на това парче не може да се доближи до оригинала на

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=1clp3rr1eQM Айде за всички от форума :smt030

Може ли да ми помогнете като ми е намерите под мп3 формат,защото аз неуспях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми помогнете като ми е намерите под мп3 формат,защото аз неуспях

http://beemp3.com/download.php?file=790 ... ts+Go+Down - кликаш с десен бутон върху зеленото линкче и избираш от контекста: save target as / или 'запис на връзката като', ако ти е кирилизиран браузъра/

 

п.п. като гледам снимката от клипчето май трябва да си пуснеш и едни мустаки към прическата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙДЕЕЕЕЕ! ГОЛЕМИТЕ ОТНОВО СА В ИГРАТА! Колко години го чакаме маймуната му с маймуна и накрая ми излиза с нещо толкова пошло? И все пак е знаел, че в компанията на Snoop Dogg и този доста силен клип ще преглътнем бозицата. Остава да ме топли изказването му, че тази песен по нищо не прилича на всички останали в Detox! Дано наистина да е така!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път и само тази страница съм отворил,защото не съм по музиката ,а и днешните песни не ме привличат.Другото е, че не тегля музика и филми ,защото не ми се гледат.

Имам молба ,към любителите на сръбския фолклор да ми помогнат в намирането на едно сръбско хоро,на което не му знам името,но ще опиша /колкото мога /как звучи.

Около 2000-2003 г работих по линията от Димитровград до Ниш в Сърбия с лококомотив и там чух по радиото хоро ,изпълнявано на хармоника и оркестър с ритъм на потеглящ парен влак ,движение и спиране.

По радио Бел-ами,находящо се в Ниш ,често го пускаха и няколко пъти се опитвах да го запиша на уокмен,но все неможех да го запиша цяло и чисто.На пазара в Ниш не намерих касета или диск с него и поради пенсиониране през 2003 г вече несъм ходил натам ,а и нямам връзка с колеги от Сърбия,за да ги питам за името му или да ми пратят линк,диск или касета с него..

И така,ако някой е страстен любител на сръбската музика и знае за това хоро ,нека ми помогне да го чуя и запазя,ще ми напомня на живота ми в железницата като локомотивен машинист. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙДЕЕЕЕЕ! ГОЛЕМИТЕ ОТНОВО СА В ИГРАТА! Колко години го чакаме маймуната му с маймуна и накрая ми излиза с нещо толкова пошло? И все пак е знаел, че в компанията на Snoop Dogg и този доста силен клип ще преглътнем бозицата. Остава да ме топли изказването му, че тази песен по нищо не прилича на всички останали в Detox! Дано наистина да е така!

 

 

Освен с колите и мацките в клипчето с друго не може да ме впечатли [-X Апропо, маймуните му с маймуни грозни що ли карат ламбота и тем подобни, па ние уж белите хора 15-20 годишни шкодички? Всъщност aз бих предпочел нещо ТАКОВА пред ламбото, в комплект с музиката разбира се smile035

 

п.п. dj Blacky да не си трайка, aми да помогне на shotic за локомотивното хорце

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

п.п. dj Blacky да не си трайка, aми да помогне на shotic за локомотивното хорце

 

 

 

:lol::lol: ,Krankenstein разсмя ме с тази покана към dj Blacky в днешния мрачен ден,надявам се колегата да помогне ! smile126 smile152 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицето винаги е показвал колко добър приятел е! :D

 

Хайде другарчета - да ви почерпя с нещо много приятно за почивните дни:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, винаги съм се чудил чие ли е това надъхващо парче =D>

Ето и от мен нещо малко по-разпускащо за уикенда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде другарчета - да ви почерпя с нещо много приятно за почивните дни:

Мерси! :smt017

 

Динке, ето нещо и за теб! :D

http://www.youtube.com/watch?v=dDLiVwpv89s

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.