Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Може и да е пускано, но бих искал да го споделя с вас:

smile027

 

Горките му съседи! :lol: Иначе е много профи направена цветомузичката, ако е реална де.

И още коледно-новогодишни изцепки http://www.youtube.com/watch?v=HmRS7wju ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=UaxXhwxi ... re=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, тия ги гледах като подгряващи в концерта на Той долс - големи изроди smile048 Та като споменах последните, ето едно поздравче за всички женени колеги -

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

smile126 smile126 smile126 Човек цял живот се учи! Между другото тия пичове свирят точно толкова добре и на живо, което се случва много рядко! smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Между другото тия пичове свирят точно толкова добре и на живо, което се случва много рядко! smile126 smile126

То тяхното свирене не е кой знае колко сложно та да не излезе на живо. ;)

 

Представям Ви една от малкото групи, които на концерт звучат като от студио. Най- добрите инструменталисти! Всички са студийни музиканти от Лос Анджелис. Участвали са в албумите на много световни величия от поп, рок музиката и джаза.

Група ТОТО. Имаха концерт в София през август 2000г. и още ме е яд, че не можах да отида.

Малко са "трудносмилаеми" ;) .

 

Поздрав за всички ценители на истинската музика!

 

http://www.youtube.com/watch?v=rFur5ljAwd4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Група ТОТО. Имаха концерт в София през август 2000г. и още ме е яд, че не можах да отида.

 

И мен ме е яд, че ги пропуснах тогава, но затова пък наваксах, като заведох жената на ТОТО... Кратуньо :lol: Да си призная обаче концерта и на мен ми хареса - оказа се много приятен и забавен пич, отделно че е наистина голям певец и композитор

 

п.п. а долното парче на кир Георгиос Михалакис e едно от малкото, които харесвам - може би щото е кавър smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... тези дни ми се наду главата от модерна музика и това, което ме върна към живот беше един позабравен сингъл, попаднал случайно между модерните pop, hip-hop и rock тупалки.

 

 

Ето как звучи това и на живо. Andy Bell с този външен вид бие Lady GaGa от всякъде. Завиждам му за обувките - много са добри. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно класическо парче на Antonio Banderas - поздрав за празника на неговите адаши /и адашки/ smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я (пак)да ви облъча с малко шведски милитъри метъл smile048. Въстанието във Варшава, 1944г. -

smile035
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С пожелания за лека вечер и приятни мигове с любимия човек до вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми е малко по-агресивен ден и понеже клин-клин избива:

 

 

п.с. Боре, албума на R.E.M. накрая ще се окаже една от приятните изненади на 2011 година. Новият сингъл е доста, доста по-приятен и по-R.E.M. от предишния... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блусчета, а? :) Ето малко класика:

 

 

 

 

А ето и малко поздрави специално за gogata, първото парче е преход от горните линкове към нещо доста по къртещо:

 

Nightwish "Sleeping Sun"

 

 

 

Nightwish "Dark Chest of Wonders"

 

Nightwish "The Kinslayer"

 

Nightwish "Slaying the Dreamer"

 

Nightwish "Ghost Love Score"

 

Nightwish "Ever Dream"

 

Nightwish "Wishmaster"

 

gogata, за десерт нещо по-старичко:

 

Nightwish End of all hope

 

А тук може леко тръпчиво да ти се стори, ама за съжаление е така:

 

- клипа кърти

 

 

Иначе нали знаеш - имам оригинално DVD на "End of an Era". Получаваш когато пожелаеш smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.