Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Като го зная този колко хич не го слуша главата, новия му албум със сигурност ще е истинска психария. :)

 

Очаквам го в края на октомври. И, за съжаление, ще трябва да се търси по начин "извън България" по простата причина, че тук няма кой да ни го предложи в оригинален вид. Все пак сме страна от "третия свят" според големите музикални компании. smile011

 

Tom Waits - Bad As Me

п.с. За феновете на Metallica: И те на 31 октомври пускат "Lulu", албум, написан от Lou Reed и изсвирен заедно с него. Със сигурност ще звучи интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 01.09. любимата ми Бг. група ФСБ, ще има концерт в Пв. на Античния театър със симфоничен оркестър.

Там съм! smile152

 

Страхотен аранжимент, а годината е само 1978

Бек вокал- Камелия Тодорова.

http://www.youtube.com/watch?v=kSLaQjUP ... re=related

 

:smt033

http://www.youtube.com/watch?v=KljYQz6Q ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=Ru7ln_MF ... re=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 01.09. любимата ми Бг. група ФСБ, ще има концерт в Пв. на Античния театър със симфоничен оркестър.

Там съм! smile152

Да,концерта се случи! Уникален концерт с уникални аранжименти на хитовете им за оркестър! Два часа се наслаждавахме на Перфектен звук, вокали и инструментал, неразличими от студиен запис. Страхотно преживяване с любими музиканти.

Бях само на 5м. от тях. Направо се размазах от кеф!

 

Поздрав за всички ценители на истинската музика

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Iron Maiden - Fear Of The Dark (Live @ Rock In Rio 2001) Страшен live smile035 !

 

Не остана време до 21 септември :smt004
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Така. Не искам да споря "За" и "Против" Lady Gaga. Искам само да ви кажа, че Tony Bennett не прави случайни дуети. Ето го и доказателството!

 

Tony Bennett & Lady Gaga - The Lady Is A Tramp

 

Албума на Tony Bennett "Duets II" Излиза след няколко дни. Нямам представа кой ще го издава в България, но аз определено ще си го набавя. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво и е на Lady Gaga. Честно казано дори прослушах разни нейни неща във връзка с едни други неща./

Като сме тръгнали на лайв-овете, да продължим.

http://www.dailymotion.com/video/x9km3g ... live_music

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албума на Tony Bennett "Duets II" Излиза след няколко дни. Нямам представа кой ще го издава в България, но аз определено ще си го набавя. smile027

От вчера е качен на най-популярния български торент тракер. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@gogata В албума имат далеч по-силни неща. Даже бих казала, че това е най-слабата песен от него, но това е практика. Винаги пускат най-комерсиалните бъркочи, за да им се продадат албумите.

 

@legaltk Хубавата музика си заслужава средствата, дадени за нея. :D По тази тема мога много да говоря. Причината за високия % пиратска музика в плеърите ни не е следствие на това, че не можем да си я купим, а че не ни я предлагат на пазара. За сметка на това ни замерят с някакви Андреи и Драганки...

 

А ето и новата ми муза от Нова Зеландия:

Скоро ви я пуснах тук като нежния вокал в парчето на

 

p.s. Май съм спамила с него само във Facebook. Така или иначе той и Kimbra са ми фаворити за страхотна и истинска музика с дата 2011 г. Наистина бях загубила вяра, че все още могат да се правят толкова музикантски неща... При това без особени претенции за гениалност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая песен на Gotye напомня едновремено на Yes и на Peter Gabriel smile049

 

аз пък снощи бях силно на тая вълна:

http://www.youtube.com/watch?v=BhbtJoOmSaU

 

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Who's your daddy, bitch who's your daddy.... smile035

На скоро си записах един техен диск за колата и разхода скочи с поне 2 литра smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде още малко спам. Линковете по-долу са от концерта на Таря в Пловдив преди няколко дни. Поне за мен това беше най-вълшебния(колкото и клиширано да звучи) нейн концерт тук - атмосферата, публиката, всичко... Чакам я с нетърпение януари, този път с по-тежки неща. smile035 Пък за Майк Терана думите са излишни smile126

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 От 2дена във на аверите колите слушаме само това

:smt017

И на мен ми хареса доста, като музика и текст. Горният линк е със субтитри и изпълнение наживо, а тук е оригиналното изпълнение, както и други на ZAZ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стинг, Нопфлър, Колинс, Клептън + Money For Nothing ?

 

дали това не е най-жестоката колаборация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздравявам Нютон и компания от темата за всичко останало с произволна песен на AC/DC.

 

 

а останалите с това позабравено (може би никога запомнено) парче на Флойд:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.