Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

 

 

Нещо май си се нацапал с ракийката на бате Ицко и не виждаш какви невероятни линкове пускаш! Пияна главо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз и тези които разбират от текста нека си припомнят девиза 'яж и пий и си носи новите дрехи "от мен "и си карай шкодака" smile159

http://www.youtube.com/watch?v=jAh_SCjCh8A

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за всички, които нямат достъп до ютюб:

 

Angra - Bleeding Heart, Heroes of sand

:-k

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за всички, които нямат достъп до ютюб:

 

Angra - Bleeding Heart, Heroes of sand

:-k

smile126

 

Иха, не знаех, че тук има фенове на тези бразилци! Велика банда smile126

Точно те и

ме отвориха към тази музика преди до-о-о-оста време. Поздрав! smile027
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, специално за тебе тогава:

http://www.4shared.com/audio/k_XGjvNr/A ... va_Era.htm

Аз ги бях попропуснал тези юнаци, предвид годините в които излизат и сега съм на тази вълна. Кефи ме. ;)

Ангра значело някаква богиня на огъня в Бразилия или от сорта.

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангра са ми страшно любими в периода им с Андре Матош като вокал - до 2001. След това си признавам, че не можаха особено да ме грабнат, освен с Heroes of Sand. smile049 И като казах Андре Матош, препоръчвам ти да чуеш следващия му проект след Ангра, мисля, че ще ти хареса. Примерно това -

. А и останалите му солови проекти и участията в Avantasia или Symfonia не са за пропускане според мен smile027

 

Айде и поздравче с нещо ново, още топло-топло, от Imaginarerum на Nightwish - I Want My Tears Back и Last Ride Of The Day

:smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. А и останалите му солови проекти и участията в Avantasia или Symfonia не са за пропускане според мен smile027

 

Imaginarerum на Nightwish - I Want My Tears Back и Last Ride Of The Day

:smt033

 

Да, добри са, благодаря много!, че ме светна :smt017

 

Ама май празнично време идва и трябва нещо безгрижно да тече, много на сериозна музика сме го ударили.

Аз избирам това древно нЯщо:

http://www.4shared.com/audio/5QJZEXIo/E ... _-_So_.htm

за цялата Шкодарска банда.

Весели празници колеги!. Айде и без това чакаме да "падне тавана"(разбирай еврото)

smile091 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това древно парче на Ейс ъф бейс от младостта ми досега не бях си го представял как ще звучи във версия Клайдерман :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.