Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз да се похваля - Superb 3.6!


Recommended Posts

Търсих си подходяща кола в Германия, обаче тази много ми хареса и реших да я купя, въпреки че е от Австрия.

Най-високо ниво на оборудване, с всички допълнителни екстри без шибидах. 2010 година на 40 000км, от първи собственик, пораснал и си купил Ягуар.

post-10780-138453381144_thumb.jpg

post-10780-138453381225_thumb.jpg

post-10780-138453381231_thumb.jpg

post-10780-138453381235_thumb.jpg

 

Вчера изминах около 1500км от Виена през Цюрих до Есен, и съм страшно впечатлен от колата - предлага доста по-добър комфорт на возене от Субару Легаси, върви малко повече и харчи горе-долу като него. До Щутгарт я пробвах до около 200км/ч, като е доста стабилна при тази скорост, но започва да се задъхва и доускорението става доста бавно, но по-добро от на Субаруто. Шумове от вятъра - никакви, но бях усилил стереото почти на макс. Среден разход за тези километри, през които карах доста агресивно, от колонка до колонка - 14.5/100.

Оправда очакванията ми, а и цената си - 28 000евро.

Само не ми харесват лайстните, имитация на дърво, но ще ги сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D>

Поздравления за добрия избор. Много да те радва и благородно ти завиждам за двигателя :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то си е за хвалене s_flag . Жив и здрав бъди да си я караш и само "тунджа" да и сипваш smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления! Много безаварийни километри! На снимките изглежда доста добре... Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам реални снимки smile048

 

Наистина, на последнта снимка се вижда, че на панела на радиото има найлон.

Може би от тук "бургаската фабия" си е помислил, че то е демо-снимка .

То и аз съм с това убеждение ...още повече ниската резолюция на снимките.

 

п.с. Сега забелязах, че и на супер Б-то предните колони са монтирани в предната част на задните врати... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опааааа, а честито!!! Колега, качи вярно някакви по-хубави снимки ако имаш възможност! Иначе, много да те слуша!

Не е комби но пък поне е черен и е 3.6 smile126 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам реални снимки smile048

 

Наистина, на последнта снимка се вижда, че на панела на радиото има найлон.

Може би от тук "бургаската фабия" си е помислил, че то е демо-снимка .

То и аз съм с това убеждение ...още повече ниската резолюция на снимките.

 

п.с. Сега забелязах, че и на супер Б-то предните колони са монтирани в предната част на задните врати... :-k

 

В задната част на предните врати :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tъй де, нарочно го рекнах, понеже на задните врати са в предната част , а на предните са в задната част се получава нещо като безсмислие от разположението предни-задни....Така е и при Октавията ...На по-другите коли на предните врати - говорителите са в предната част .... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tъй де, нарочно го рекнах, понеже на задните врати са в предната част , а на предните са в задната част се получава нещо като безсмислие от разположението предни-задни....Така е и при Октавията ...На по-другите коли на предните врати - говорителите са в предната част .... :)

 

И на задните врати са в задната част smile021

http://www.netcarshow.com/skoda/2010-su ... per_57.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, страхотен автомобил!

Много да те радва и много безаварийни километра!

 

п.п ..Групата в Германия се увеличава! Трябва да се срещнем някой път,често минавам покрай Есен и Дюселдорф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен е! Имаш ли бъдещи планове за колата или ще си я караш оригинал? Ако ще сменяш лайстните имитация на дърво, моооля те сложи си черен пиано лак! Да ти е честита!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен е! Имаш ли бъдещи планове за колата или ще си я караш оригинал? Ако ще сменяш лайстните имитация на дърво, моооля те сложи си черен пиано лак! Да ти е честита!

 

Мерси, но мисля че на светлия интериор няма да стои добре с пиано лак, по-скоро си мислех за алуминиевите лайстни.

Сега забелязах, че и на супер Б-то предните колони са монтирани в предната част на задните врати... :-k

 

Не знам правилно или неправилно са разположени, но понеже са сменяни заводските говорители с по-мощни и качествени, свири като Bose в А8-ца.

Искам реални снимки

 

Еми тези аз съм ги правил точно преди да си тръгна от автокъщата с телефон с камера, на която дори не пише колко са пикселите. Напоследък съм доста зает, но някоя сутрин ще я снимам на бързо.

 

За 10-ина дни й навъртях над 1500км, като явно предишният собственик е бил педант на тема поддръжка и няма никъде дори драскотинка (е, за жалост й направих "сефтето" както се казва). Разхода си е... колкото е, няма да го споменавам, то всички знаят колко гори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се искат някакви по=реални снимки защото тези наистина са доста зле! s_flag smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.