Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светна лампата за хидравликата


CaSPeR

Recommended Posts

За да не пускам нова тема - да споделя в какъв театър се вкарах

реших да изчистя дренажните отвори в двата калника , че ми влизаше вода в купето и о изненада  - на разширителния съд - течност се вижда до средата - нагоре късето са отметките min и max - няма никой - купувам си аз един литър течност от Еуратек - свалям акумумулатора и стойката под него за да стигна до капачката - и о чудо - течността си е ок / само 100 ml. долях  - стената на казанчето е от някаква бяла непрозрачна пластмаса - пет човека видяха и се чудиха за тоя фокус /тва казанче може да е правено в последният час на последният работен ден и да е изключение от вашите /

Така че не се вкарвайте във филми като мен -  свиренето на помпата явно е синал за доливане !!!

Със здраве !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.