Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос относно Skoda Fabia 2010 и гаранция на 2г. и 70хил.км


mstyle

Recommended Posts

Здравейте колеги!

 

Имам една питанка относно един автомобил и евентуалната му гаранция. Искам да купя от ЕураТек върнат от лизинг автомобил 2010г. Skoda Fabia / Hatchback Active. Въпросният автомобил е на 70хил.км. От ЕураТек момчето, което се занимаваше с продажбата в оказиона ми каза, че автомобилите им нямат гаранция, но били напълно обслужени и ремонтирани, ако са имали забележки...та дали е вярно това?! Трябва ли да си търся гаранция...дори то да е за 5мес.. Повечето автомобили при закупуване на лизинг са с по 5год. или 100 000хил.км. гаранция...при условие, че този е на 2год. и 70хил.км. не би ли следвало да има още гаранция? :( Благодаря ви предварително за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи при какви условия е купувана, виж какво пише в сервизната книжка. За 5 годишна гаранция мисля, че трябва е доплащано допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързата реакция...Днес бях на тест драйв на въпросният автомобил. Возише тихо, плавно без странни тропания, шумове и т.н. Утре ще ходя на втори тест драйв...ще разгледам подробно серв.книжка и колата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прегледай си и багажното оделение,когато дойде момента да я взимаш.

Моята имаше липса ,куката за теглене :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще е полезно, като информация. Благодаря ви за бързите отговори...общо взето днес ще се разбере дали ще я вземам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 години мисля, че даже и с доплащане не става , 4г. и 120000 дават срещу още 880лв за моя румстар , но 5 не само ако има някъква прИмоция евентуално. Така поне беше през септември 2011. А иначе 70х. са адски малко за тия страхотни автомобили а и за некви си по-малко от 2 години не виждам кво може да и стане . Е малко е карана повечко за средно статистически фемили автомобил , но определено ми звучи добре ако и парангите са ок защо не . Имаше един колега с впечетления за един румстар на 80х. и проблемите описани от него бяха бели кахъри потърси го и изчети темата .

viewtopic.php?f=45&t=26244

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е нещо между КОМФОРТ и AМБИШЪН оборудване, ако не се лъжа! Комфорт: борд комп., климатик, предни ел. стъкла, стерео CD-SWING с два говорителя /жабката е отворен тип :(/. Сигурност: АBS, Airbags 2x, имобилайзер, централно закл. незнам какво друго идва към колата, задължително. Резервна гума, комплект за монтаж и т.н. трябва ли да има...? За куката от колегата разбрах, а какво друго да гледам? :( Евентуално ще питам дали могат да ми сменят жабката /да стане затворен тип/, радиото /дразни ме, че не мога да си сложа каквото искам CD и да го вържа с усилвател и суб/ и искам да ми сложат долните фарове за мъгла. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радиото /дразни ме, че не мога да си сложа каквото искам CD и да го вържа с усилвател и суб/

 

И защо да не може? :-k Аз не виждам причина. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам от ЕТКА, жабката може да се направи затворен тип. Горната жабка струва 148 евро(потърси по моргите). Провери в ЕТ, там ще ти дадат отговор дали е възможно. Или огледай Фабия с такава жабка да видиш дали е възможно да се махне или добави капака. И другото е еърбага, ако е вътре в нишата, може и да не може да се сложи жабка там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще ходя да я купувам...мислите ли, че има нужда от преглед...? :) Малко смешно, но планирам да взема познат човек от друг сервиз, който да и хвърли едно око преди да дам 15сте хил. лева дето и искат...все пак колата е без гаранция! Стискайте палци всичко да е наред! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е купена вече! Да ми е чистита! Със здраве да си я карам! И много безаварийни километри да мина! :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си я обух с летни чисто нови гуми Barum Brillantis 2 185/60 R14 от ЕураТек - Цена 422лв. с ДДС. В цената са вкл. 4бр. гуми, комплект секретни болтове и труд. Всичко за час и половина /което ми се стори доста, като време!/ Оказа се, че колата е още сервизна и има гаранция до 15.05.2012г., тоест до Понеделник. Има някакви тропания/шумове по предницата и мисля да се възползвам от останалата гаранция и за това съм си записал час в сервиза им за Понеделник...да и направят преглед и да отстранят евентуалните проблеми. Като се оправи времето ще я изкъпя и ще и направя фотосесия. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.