Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Воланът ми засича


mozi_70

Recommended Posts

Здравейте колеги никъде не видях моя проблем.Октавия1 1.9ТДИ 90к.с.98год. След едно сериозно влизане в дупка волана започна да засича в смисъл като леко чукаш и в двете посоки така си остава ако щеш 2,3 ,5 пъти, остава си в следващото положение което му е зададено а ако рязко завъртиш волана се връща в нормално положение.Рейката не тече смених целия преден мост без лагерите на амортисьорите минах реглаж и пак същото .Отделно че и започна много тежко да се върти волана.Ходих при 2-ма майстори в Стара Загора и никой не може да ми каже от къде идва проблема като самите те също го установиха.Дайте съвет.Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като последно след цялостно разглобяване на колата се оказа че рейката се е изкривила и сега ще ми я пращат в Пловдив за рециклиране че да видим и тогава какво ще стане.Не искам да ви плаша но да тук тази дупка ми коства 750лв и не е сигурно дали ще има резултат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Според мен проблема ти е от рейката и след ремонта и ще се оправят нещата. Съжалявам че си оцелил дупката. В прочам къде я намери!? То в БГ освен дупки в бюджета други няма :) Щегата на страна ще се оправи колицата :) Успех и не се нервирай пари се изкарват и ако изкараш повече, виж да мигрираш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Надявам се наистина да се оправи защото без колата съм без крака а пък за парите отделно да не говорим че понякога свършват и отделно ти омръзва само да даваш а смисъл никакъв :-k :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.