Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

усиловател на антена Октавия 1


Recommended Posts

Да ви попитам, от една седмица съм собственик на Октавия 1 -2001г. комби и въпросът ми е,че след като си сложих MP3-CD player установих ,че радиото хваща само Хоризонт и Фокус, а другите станции много лошо. Попитах един квартален майстор и той ми каза ,че антените на всички Шкоди били с усиловател ,но без захранване за него,защото фабричните радиа били с вградени усилователи,вярно ли е това и какво ще ми препоръчате да направя.А майстора ми каза ,че ще ми струва 25лв. да ми зреши проблема ,като ми захрани антенния усиловател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа съмнява ме това,което ти е казал този майстор.Мисля,че кабела за антената има изнесено захранване.Tо трябва да се подвърже за един кабел,който захранва антената в режим "Radio" на CD-то.В самата основа на заводската антена има вграден усилвател.Може да не работи той от годинките си,а може просто да не е свързан към захранването.Трябва да провериш и чак тогава мисли за варианти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е , взе ми думите от устата!Кабела+12В за захранване на активната антена е на захранващата евробукса. :)

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.