Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някой да е ползвал масло Алпин 10/40


Recommended Posts

Приятел от сервиз ми предлага такова масло за дизела ми.

не намери нищо в търсачката и за това питам за мнения каквито и да са те.

 

В момента съм с Тотал

 

В нета чета че Алпин по спецификация става за ВАГ моторите но по- ниската му цена ме

 

кара да мисля че и с качеството е така :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен евтиното винаги излиза по-скъпо.Моя съвет е да не рискуваш.Аз съм правил тая грешка и съм си патил ](*,) За конкретното масло нищо не мога да кажа-нямам впечатления :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С маслото компромис не трябва да се прави. Риска да спестиш 20-30 лв. не си заслужава, а и често спестеното отива в далеч по-скъпи ремонти или най-малкото в завишената амортизация на двигателя. Разбира се, винаги същестува вероятност неизвестно или най-малкото слабо популярно масло да е читаво, но аз лично не бих поел риска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото знам е немско- даже имам един рекламен ароматизатор такъв пише Алпин-качествени масла от Германия. Дали е кофти незнам да ти кажа, някои автобуси на СКГТ преди години бяха с него, пишеше този автобус е зареден с масло Алпин еди-какво си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за това масло:

http://alpine-oil.eu/products.html?page ... gory_id=30

Не мисля ,че има някакъв проблем. Щом отговаря на 505.00 и е немско. Това ,че е неизвестно не означава че е лошо. Със сигурност няма да има ментета в сравнение с по-известните производители. Виж сега ако е някакво масло за което не можеш да намериш информация никъде, тогава да се притеснява човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.