Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рацинг спамилня!


Recommended Posts

Баси к'ви сте гадове, ако искате нещо да кажете, просто го направете! Днес минах по моста за летището и нищо не видях  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 656
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    158

  • masterOne

    149

  • bega4kata

    51

  • The Best Forman

    41

Най-много писали в темата

:D Ники Sharpshooter-a много искаше снощи да спи спокойно или поне да се понаспи преди да чипна фабиата , та отидохме да си направим по 2 дръпки.

 

В общи линий се получи това което той очакваше , първа и втора го изяждам ама от 3-та натам му гледан задния номер.

 

Но пък беше забавно, а и аз се изкефих,защотото очаквах съвсем да не мога да го дръпна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като пиша от телефона нещо не ми излизат емотиконите, а пък исках да си сложа този за спокоен сън :P

Майтапа на страна, верно беше забавно, нямам търпение да ги сборим пак след като я настроиш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата в момента е сток-180кс. Хардуера и позволява да стане около 250кс., така че ще е осезаема разликата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е с на Маджо турбото,доколкото знам е това,което аз му правих,няма да може 250 коня да стане.

210-220 са реални.Защото това турбо си е все едно оригинално за октавия рс-тоест к03s. Асо се сложи к04 вече мое да се постигнат 260+ коня,но трябват и дюзи от 225 коня мотора поне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дюзите са от audi s3, 225кс.

А турбото в пик ще е 1,5. ;)

 

Аз бях с дюзи от 280 кс. ама турбото няма дебит просто! Тъй че макс 200 на гуми  ;)

 

Ето какво изкара Тони: 142 кW са 193 кс на гумите и 340 Nm на гуми

post-3305-0-24164800-1414306232_thumb.jpg

 

Това е с генерация 63 мм, кулер, дюзи, помпа 225л/ч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.5 ще се счупи бързо турбото. То заводско е предвидено на 0.8 да работи.На 1.2 е максималния максимум.

Махате ли катализатора и сондата? Ако не сте,не я махайте. Колата с това турбо е много приятна за каране ежедневка. Не разваляйте удоволствието от шофирането.

Не оказва чак такова влияние както на следващия двигател на рс-ката 2.0тси,но и при 1.8 като махнеш сондата започва да работи по база и вдига 2 литра отгоре разхода,който и иначе не е за хвалби :)

Краси така сгреши и си развали РС-ката.Стават лами.

Лично мнение,всеки си знае за себе си и си решава :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.5 ще се счупи бързо турбото. То заводско е предвидено на 0.8 да работи.На 1.2 е максималния максимум.

Махате ли катализатора и сондата? Ако не сте,не я махайте. Колата с това турбо е много приятна за каране ежедневка. Не разваляйте удоволствието от шофирането.

Не оказва чак такова влияние както на следващия двигател на рс-ката 2.0тси,но и при 1.8 като махнеш сондата започва да работи по база и вдига 2 литра отгоре разхода,който и иначе не е за хвалби :)

Краси така сгреши и си развали РС-ката.Стават лами.

Лично мнение,всеки си знае за себе си и си решава :cheers:

Аз махнах само втората сонда. Първата я върнах. Без нея вдигна разхода с повече от два литра :)

Редактирано от Favorit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Маджо, трябваше да ме извикаш за навигатор до Търново, Милен щеше да се разплаче  :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мадже, да не си сърдит, нищо не пишеш? :(

 

Няма причина да съм сърдит, даже напротив  ;)

 

Няма какво да пиша, ако ти искаш нещо да ме захапеш - заповядай  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние не сме се състезавали, кой ще стигне пръв. Просто си покарахме, иначе то се чува кога съм дал газ и кога я връщам  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-3 автовоза, ако не са причина да си сърдит-добре :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.