Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рацинг спамилня!


Recommended Posts

Ние не сме се състезавали, кой ще стигне пръв. Просто си покарахме  :PDT_Armataz_07:  :friends:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 656
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    158

  • masterOne

    149

  • bega4kata

    51

  • The Best Forman

    41

Най-много писали в темата

2-3 автовоза, ако не са причина да си сърдит-добре :P

 

 

хахахах... на Междене, ще си говорим за автовози  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-3 автовоза с пушек ... Милене, дай на някой да покара фабията, пък ти тичай отзад, да те видим в тая мъгла дали ще може да си поемеш въздух изобщо  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви атовози, какви пет лева? В трафика този отпред винаги тръгва пръв и взима преднина, а на клиповете се вижда как го настигам и връщам газта. Само в неговата глава има някви небивалици  ;)

 

 

хахахах... на Междене, ще си говорим за автовози  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние се радваме на 300кс, пък хората вече 1500 кс ги нямат за нищо  ;)

 

 

 

Какво говориш ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Отивам да търся турбина! B)

 

Пaтрик, aко не те видят, вземи еднa и зa мен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин се заиграх с едно Ауди А6 3.0tdi май quattro (ако не се лъжа С6 2008) на новия участък Ал. Малинов между Шел и Хит-а. Там сутрин рано е супер - празно, 4 нови ленти). Та на късия светофар го дръпнах и в крайна сметка ми гледаше клубния стикер на задното стъкло. След това на дългата права (очаквано) ме изпревари в крайна сметка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин се заиграх с едно Ауди А6 3.0tdi май quattro (ако не се лъжа С6 2008) на новия участък Ал. Малинов между Шел и Хит-а. Там сутрин рано е супер - празно, 4 нови ленти). Та на късия светофар го дръпнах и в крайна сметка ми гледаше клубния стикер на задното стъкло. След това на дългата права (очаквано) ме изпревари в крайна сметка.

Ако е било някакво такова прикрито...нормално да те мине.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от време на време карам едно такова Ауди, само че Allroad и върви дооста добре с тоя мотор, даже и стоково. Все пак си е около 230 к.с.(незнам точно колко е).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, не беше прикрито - според мен стандартно ей такова 230 к.с. След 100км/ч ме навакса

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е,вървят си.

Аз със старата леко се озорвах да ги минавам тези.

А старата беше 210 коня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toзи май е черпил идеи и от двама ви :tongue_1:  :eusa_clap:

 

cqs1417443480h.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо се е ухилил от последната страница на календара - Който се смее последен, се смее най-добре! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Гледам си Дискавъри "Как се правят" разни префърцунени супер коли и се чудя ако Шкода не бяха измислили летия алуминиев блок с цилиндрови втулки БМВ , Мерцедес и другите големи дали още щяха да си препикават чугунените блокове :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Клипчета от нета,с хубави спортни коли,моля да ги пускате колеги в

"интересни линкове свързани с тунинг автомобили"

. Тази тема е създадена с идеята да се коментират автомобили свързани с клуба.Като интриги между бегачката на Младен и "Черната перла" и подобни.

Благодаря ви за разбирането.

Линковете на Младен ще бъдат преместени в съответния раздел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, интрига няма. Интригата свърши много преди да е започнала. Исята го започна, аз го довърших  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, интрига няма. Интригата свърши много преди да е започнала. Исята го започна, аз го довърших  :tongue_1:

 

Верно? Каква интрига да има, като ти си по-голям мишок от мишката? Направо ме довършихте /от смях/ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.