Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Демонтаж и почистване механизма на чистачките ?


slav.bg

Recommended Posts

От скоро предните чистачки започнаха да се движат Много трудно, без значение дали са вдигнати или пуснати.

Случвало се е дори да ги побутвам леко за да се върнат в изходна позиция.

Имам чуството, че са се замърсили или механизмът им е клеасал или нещо такова :-k .

Ще ми се да ги разглобя и да ги почистя, но незная от каде да я започна и каква е последователността :oops:

Ще съм благодарен ако ме насочите към някакъв снимков матерял или тема с обяснение, как се процедира !

О1 , 99год.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правил съм го, общо взето елементарно. По снимките ще се ориентираш бързо. ;) Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК.

Дано и при мен да стане така лесно, както изглежда на снимките smile001 !

 

Благодаря за помоща smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяй поне да обърнеш на обратно о- пръстените на осите, ако намериш нови- още по- добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.