Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за покупка на малка кола .


димон

Recommended Posts

Абе, интересна работа ...На гъзът на опелчето дето взех на бащата пише OPEL GUNTER .

Какво значи това GUNTER и кво общо има със сервиза на bega4kata ??? smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, интересна работа ...На гъзът на опелчето дето взех на бащата пише OPEL GUNTER .

Какво значи това GUNTER и кво общо има със сервиза на bega4kata ??? smile091

 

Я се хвани и снимай smile091 Лъжеш нещо ми се струва - хитрец си ти... smile091

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не лъжа. Утре ще кача снимка. :smt0344

 

Удри 'уйно! Да има доказателства, я :P Димонче, шегувам се бре, нали знаеш ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах...и на номеродържателя пишеше Гюнтер ( колата е от Австрия ) , ама кат смениха с нов БГ номер вече не пише нищо... :-k

 

п.п. Продължава да ме гризе това име Гюнтер и кво общо има със Самито . Кой кого ...? smile091

С моите слаби познания по тунингите : да не би Гюнтер да е така вързано с Опел както АМГ с Мерседес ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука има един "Н", който пропускате. А Гюнтер си е немско име. Като бившия футболист Гюнтер Нетцер или Димо, например :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото и на моята Вектра има същия надпис. На същото място и със същия шрифт но без Опел частта. Гогата може би е прав.

П. С. А може би е ъндърграунд Опел тунинг бюро;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tой бегача знае и ще каже ...малко след полунощ ! :D

сега нямам време,но утре ще снимам един документ който имам и ще разберете smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто предположение, да не е свързано с Гюнтер Ирмшер? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димоньеее!!! Благодарско! :Phttp://www.opelguenther.de/ ей тука го има навсякъде това нещо. Не съм го чел какво точно е, защото е на немски и не ми се занимава да го превеждам - предполагам, че е нещо като Тойота-Венци/Тойота-ТМ Ауто, Шкода-ЕТ и други...

 

Поздрави

 

ПП: Тук пише:

Seit rund 90 Jahren sind wir, die Autohaus Günther GmbH und Co. KG, der älteste Opel-Vertragshändler in Hannover.

За близо 90 години, ние, от Autohaus Günther GmbH и Co. KG, най-старите дилъри на Opel в Хановер.

 

Дилъри са и на VW, затова пише OpelGünther има и VWGünther...

 

Поздрави 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.