Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 1 предна броня


MYSTIKAL

Recommended Posts

Здравейте колеги,искам да попитам как мога да си сваля предната броня на октавия 1,понеже има леки разминавания и явно е натисната и искам да я наместя!започнах да развартам болчетата но незнам дали всички съм ги махнал а и като ги махна знам че има някакви щтипки и ме е страх да не ги счупя...благодаря Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш защитната лайсна. Под нея излизат два болта от всяка страна. Мисля че имаше и 2 отпред. По спомен се свалят и предните решетки (двете малки долу) и зад тях има по един болт. До толкова си спомням smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш защитната лайсна. Под нея излизат два болта от всяка страна. Мисля че имаше и 2 отпред. По спомен се свалят и предните решетки (двете малки долу) и зад тях има по един болт. До толкова си спомням smile049

 

Освен тези, има под рег. номер 2 болта, има зад двете малки решетки по един болт. Също корите на под калниците са хванати за бронята както и кората под мотора. Абе яката работа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колеги вече я свалих но зад решетките и зад номера нямаше болтове,а само тея отстрани и тея на под калниците :smt004 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колеги вече я свалих но зад решетките и зад номера нямаше болтове,а само тея отстрани и тея на под калниците :smt004 smile152

 

Има места за болтове, но са липсвали или изобщо няма?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаше места за болтове или поне не видях,имаше по 2 болта от ляво и отдясно под декоративната лайсна и другите са малките винтчета на подкалниците както 3 винтчета между 2-та фара под маската,но ми се струва че са слагани допалнително,но други болтове нямаше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.