Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

тампони на носачи октавия 1


skodafen

Recommended Posts

здравейте тампоните на носачите карат много малко и се чудя какво да правя,първо сложих някакви,не помня точно какви изкараха приблизително 15 хил км след това сложих оригинални от еуратек но преди няколко седмици започна да скърца днес я огледах и видях тампона че тампона е скъсан приблизително пак около 15 хил км от там идва въпроса от кои сте доволни,от кои не ?

коя марка са най-качествени ? препоръчват ми лемфьордер,скъпи са но дали но са най доброто ?

има някой модели със плътни ? те по здрави ли са ? сигурно има промяна и в поведението на колата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще скъсаш оригиналните на 15к км?!? Те държат по 100...Аз слагам само оригинални или Лемфьордер и те издържат доста. С плътните ще почне по твърдо да вози...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем,и засега пробвам следния вариянт Лемфьодер-плътни от Ауди С3 след 2000г.,стават идеално,очаквам резултат след няколко хиляди километра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем,и засега пробвам следния вариянт Лемфьодер-плътни от Ауди С3 след 2000г.,стават идеално,очаквам резултат след няколко хиляди километра.
намираш ли разлика в поведението,повече ли друса с тях ?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем,и засега пробвам следния вариянт Лемфьодер-плътни от Ауди С3 след 2000г.,стават идеално,очаквам резултат след няколко хиляди километра.
намираш ли разлика в поведението,повече ли друса с тях ?

 

Естествено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да намеря разлика от тампоните защото смених цялото окачване със спортно и цялата кола стана по-твърда.Но просто се вбесих предишните тампони бяха на 8000км и левия беше толкова скъсан,че колата не се караше,при натискане на спирачка с около 150км/ч дърпаше наляво цялата кола,абе ужас и затова реших да пробвам плътните.Цената е около 25лв за бройка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.