Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Авто Мултимедия и GPS навигационни системи


Recommended Posts

С митниците всичко е въпрос на месечния цикъл на служителя (независимо дали е мъж или жена). Ако го хванете в хубавия период можете да прекарате 42 инчов телевизор обмитен на 15 евра. Ако е в лошия период и за пактче клечки за зъби ще ви направят на маймуна. БГ реалности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На какво основание ти написаха акта, кое не беше наред?

Митничарите колкото и да са такива или онакива, не се заяждат просто така, трябва да е имало нещо което да ги е провокирало.

Аз съм внасял от Канада, САЩ, Индия, Китай.

Европейските страни не ги споменавам, щот там директно си пристига при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На какво основание ти написаха акта, кое не беше наред?

Митничарите колкото и да са такива или онакива, не се заяждат просто така, трябва да е имало нещо което да ги е провокирало.

Аз съм внасял от Канада, САЩ, Индия, Китай.

Европейските страни не ги споменавам, щот там директно си пристига при мен.

 

на основание, че не струва токова толкова колкото пишеше във фактурата която ми бяха изпратили заедно с утсройството. Естествено аз се бях опитал да хитрувам и да ми го пишат ,ч е струва 50 или 55 долара не си спомням точно. Аз ги бях накарал да напишат във фактурата "CAR AUDIO" като описание на стоката, просто неисках да пише DVD NAVIGATION, че тогава па ептен щяха да се усмнят. Не че постигнах нещо де, нали ти казвам. Накрая ми исках да докажа, че струва толкова накрах титайците пак да ми ипратят друга фактура и така. Пак нищо. Митничарите ми викат че направили справка в интернет и няма такова нещо за толквоа пари. И така накрая акт(глоба) можеше да се размина с глобата, но трябваше да ми конфискуват стоката и да изгоря съответно с парите които съм дал. А за да я получа трябваше да ми напишат глоба и след това да я откупя от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.