Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Ситигоу елеганс


Recommended Posts

Абе, за Амстердам(ако не бъркам) колата е супер и навигацията и компа,но по БГ щрасе ще се сбръчка горката колица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, за Амстердам(ако не бъркам) колата е супер и навигацията и компа,но по БГ щрасе ще се сбръчка горката колица.

 

Сбърка(ХАГА) :D . За големите градове е супер навирасе навсякаде винаги намирам място за паркиране а и парктроника работи доста добре

Колкото до Българските пътища и аз съм на същото мнение че могат да се появят проблеми с укачването доста рано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветът е без грешка =D> Аз бих си я взел с 3 врати, много ми хареса като я видях на Сокола, но всичко е въпрос на вкус.

А така сниман отгоре и празен багажникът изглежда направо голям - другият път я снимай с дамска чанта вътре колега :lol:

Със здраве да си я караш - милион безаварийни километра да й навъртиш. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Вече и аз имам Ситигоу елеганс с 5 врати . Уникална количка :) наистина харчи малко както бензин така и газ smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много безаварийни килметри колега, сложи малко снимки да го видим. smile159

Благодаря колега! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Супер е. :smt017 Кожено воланче. Хубави стопове. LED?

 

Не е LED , това е отражение от светкавицата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше ли оригинални стелки?

Нямаше стелки :-k даже не ми предложиха и тези ги купих от първият срещнат магазин за автоаксесоари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко гори на газ и имали разлика във вървенето? Че се двуомя дали другата година да не сложа и аз една газова.

Ами има малка разлика в мощноста, но оня ден карах на газ с пуснат климатик не усетих да се затормозява иначе харчи около 6-7л/100км газ,без да и права иконономия защото ми е тежък крака :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На презентацията покарах и двете. Абе разликата е огромна. 60 к.с. е бая спънато. За сметка на това 75 к.с. ми напълни душата как вдига 80+ на втора и как при 100 км/ч е на 2100 оборота. И за климатика си прав. Въобще не се замисля дали е включен или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.