Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно теч на масло


staykov1963

Recommended Posts

Здравейте!От скоро съм собственик на една мечта-Superb 2,5 TDI.Двигателя е 155к.с. а годината 2003.Малко късно успях,но важното е че вече я имам!Доволен съм от колата,но не попаднах на добър предишен стопанин.Имам теч на масло от двигателя-казаха ми,че едното място е капаците на клапаните,а другото - някакви тапи,заради които трябвало да се свалят разпределителните валове,трябвали специални дорници и т.н. Има ли спасение за моята мечта,понеже приятеля,който я поддържа не се наема да я прави?Лошото е,че от тези тапи капело на изходящите тръби.Моля за помощ!Аз съм от Русе.Ако има някой,помогнете,моля!

Колата е автоматик,ако има някакво значение. smile126 ,а после smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела до Варна да я видим.Не си утчнил от кои тапи точно тече...но не е проблем да се свалят валовете ,дори и главите....сравнително бързо става-за ден два..

Иначе и в Русе има форумен майстор -погледни в бял списък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.