Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Турбинирано 1.2 НТР


yulian_yanev

Recommended Posts

Това се казва маниак... smile126

Не знам дали е за тука или за тунинг секцията, но мисля, че тук ще се оцени по достоинство.post-5808-138453421197_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко конски сили е сега?

Пише около 100 к.с.

Който знае румънски може и повече да разбере, но с гугъл толкова smile049

 

"Днес отидох да Dragos Voinea да ми покаже кола наистина уникален. Това е Skoda Fabia 1.2 HTP (64cp) турбо комплект. Мога да ви кажа, че кола с три момчета в колата извади по-добра от моята без пътници.Колата има около 100 к.с..и дори почувствате разликата, колата дърпа надолу, вече не се бори.Това е интересно, какво е направил, но честно казано, не бих го направил. Струва около 3000 евро, за да се направи с 3000 евро турбо и честно казано 1.8T суап или да си купя 30-Олт коефициенти"

 

p.s. Hе съм го редактирал.

 

 

 

http://www.clubseat.eu/viewtopic.php?f=32&t=10517

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Има си и филтър за картерните газове, но турбото защо е от страната на всм. колектор?

Колега помисли преди да напишеш нещо... че умрях от смях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Румъния се карат много Шкоди, може и да са повече от новите Дачии(Логан,Сандеро).

Може да са много , но със сигиурност не са повече от дачиите, гарантирам ти от дълготрайни лични впечетления :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си и филтър за картерните газове, но турбото защо е от страната на всм. колектор?

Колега помисли преди да напишеш нещо... че умрях от смях...

Добре де след дълго мислене разбрах. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.