Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

От къде зареждате дизел?


_Ghost

От къде зареждате дизел?  

3 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Аз зареждам от Еко. Като по-горния колега имаме фирмени карти за 7 ст. отстъпка без значение какъв ден е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ivand911

    4

  • stivi797

    4

  • Цецо75

    3

  • robi1966

    2

Най-много писали в темата

Само ЕКО от 6 години.

Пътувам доволно и извън БГ и това е най-икономичната нафта на която съм попадал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От туби от мин вода -10л.

на 2 лв.

 

Поясни, моля те! Да не си я подкарал на вода?!

Казвай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,stivi просто си взима нафта от познат с намаление smile048.Аз зареждам на 2,10 от колонка...

 

Късметлии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко години имаше една малка бензиностанцийка с една колконка за дизел и една за бензин на бул. Черни връх в посока Околовръстното шосе, но сега там направиха поредния мол... Не съм минавал от там отдавна и не знам до къде се простира мола. Може и да е останала бензиностанцийката, но по-вероятно да не е. Тя беше една забутана такава и няма как да я оставят май на фона на лъскавата сграда, но ако някой е зареждал там - може да има инфо ако са се преместили. Не помня да имаше име дори, но много съм зареждал от там и никога не съм имал проблем. Иначе последно Ромпетрол и Еко само - нямам оплаквания...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Велко, едно време и аз пълнех туби на тази бензиностанцийка за Жигулката, че не смеех да оставям в резервоара, но това беше многооо отдавна. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да имаше бензиностанции без камери, можеше да се прави врътката със смяна на пистолетите, но уви модернизирахме се smile049

 

По темата - Шел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственият дизелов автомобил (от 7) който имаме се зарежда основно на Петрол - досега, за 8 години не сме имали никакъв проблем. Наистина двигателят е стара генерация (Ленд Ровър Дискавъри 1, 2.5 ТДИ) но въпреки това с петролската нафта е без грешка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де! Споделяйте къде са тези евтинийки, че да се възползваме и ние ако може. Ако някой друг знае, къде може да се сдобием с по-тънка цена - не се стискайте...

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да, той ти е написал 2.09 без ДДС и с отстъпка. Само, че физическите лица сипваме с ДДС :) Т.е. за нас би било 2.51. Т.е. далаверата е минимална. А без ДДС да ти сипят вече, трябва да си много вътрешен човек, щото Дянков ги следи отблизо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сипвам на ЛУКОЙЛ,ползвам отстъпка и разхода ми е добър.Днес на път за работа ми даде 4.6л/100км

за разстияние от 19 км/отБорово до летището - през Младост...

smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де! Споделяйте къде са тези евтинийки, че да се възползваме и ние ако може. Ако някой друг знае, къде може да се сдобием с по-тънка цена - не се стискайте...

s_flag

 

Естествено, че никой не ми продава без ДДС. Търговско дружество има договор с веригата, зарежда тонове гориво всеки месец, респективно ползва отстъпка. Горивото е на сметка на дружеството. В началото на месеца се виждам с моя приятел, който е собственик на дружеството и му давам парите за горивото, което съм ползвал предишния месец - с отстъпката и без ДДС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се отнася до дизел: 5 години само OMV MaxxMotion (или там старото му наименование). От година само в ЕКО и не мисля да сменям!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Петрол(не иска да ми отрази гласа), от 2-3 месеца само там - дава ми много добър разход и двигателя мърка.

 

Преди това Ромпетрол(докато бяха още Румънски), след това ЛУК Ойл - дизел с добавка, но не ми хареса много шумно работеше колата и разхода беше голям.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един глас за OMV , от 3 год и малко колата не е помирисвала друго :) ... е от известно време е на обикновения , но .... няма как.

Иначе по мое скромно мнение , има разлика м/у обикн. и MaxxMotion (май така беше). особенно зимата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвах shell v-power определено е по-добро с него работи по-тихо и равномерно но не усещам разлика в вървеж и разход сравнена с лукойл сега ще пробвам от еко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.