Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разни линкове


high_octane

Recommended Posts

поздрав за всички, който си карат задномоторките през 2017 :)

Мерси!От това бебе ще стане човек :)

п.п.то сигурно е станало отдавне де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного ясно! Живо и здраво е. Много се дразня , някой като започне да ми разправя че не може да се кара всеки ден или че не е семейна кола или че времето се е било променило. Бебето си спи в седалката, майка му си юрка Шкодичката и всичко е точно. Да може би през 2017 е нормално да сложиш 120 бутала в 100 с и евентуално МPI , ако си нямаш работа и се чудиш какво да правиш , но да ! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах , да ама виж колко съм усмихнат, че жената ме вози, не само аз навсякъде да ги карам :P Те и в Саудитска Арабия им писна на мъжете вечно да са такси ...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного си прав ! Краси нали е маниак на тема фаво , видя 2 . Аз гледах клипа 3 пъти докато видя втория ;)

 

А на клипа от 2014, тая като стъпи на бронята на 120 ката ми идеше да я убия ако бях там , седя пред компа и си викам - добре злато, хайде сега мнооого внимателно си махни обувката от бронята и лееекичко си махни дупенцето от капака, защото се криви и после ако има тръпчинка ще те убия !!!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте, отдавна следя форума, но чак сега се регистрирам. И за да съм полезен на някой с първия си пост, оказа се, че някой си е направил труда да събере голям брой от номерата на аксесоари и части за Фабия 2. За владеещите немски (за останалите google translate) прилагам линк https://www.skodacommunity.de/threads/sammelthread-fuer-teilenummern-rund-um-den-fabia.70102/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познайте коя е най-продаваната нова кола тази година в Швейцария... и в други европейски страни:

https://money.bg/business/nay-prodavanite-koli-v-otdelnite-strani-ot-es-prez-2017-a.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.karoqforums.co.uk/viewtopic.php?f=9&t=70

Резултати от продажбите на Шкода за месец септември'17 в сравнение със септември'16

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Не изглежда зле като за тези пари. Но малко фейк нюз е това, "кросоувър" само с предно, или поне за тази цена ще е така. 

Сутринта гледах едно ревю на Тесла 3 която базово струва  $ 35к, обаче когато човека започне да поръчва се оказва, че почти сигурно цената става 49к, защото за базовата цена просто не си струва... то и сега има коли с базови цени за по 20к, но хората искат екстри, съвременни екстри, не ръчни климатици и прозорци  с 'манивела' :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не изглежда зле като за тези пари. Но малко фейк нюз е това, "кросоувър" само с предно, или поне за тази цена ще е така. 

Сутринта гледах едно ревю на Тесла 3 която базово струва  $ 35к, обаче когато човека започне да поръчва се оказва, че почти сигурно цената става 49к, защото за базовата цена просто не си струва... то и сега има коли с базови цени за по 20к, но хората искат екстри, съвременни екстри, не ръчни климатици и прозорци  с 'манивела' :(

Много добре си струва базовата цена от $35к. Даже е супер. Но не е налична. Ако искаш да си купиш модел 3 сега, си задължен да си купиш тази за 49 :)

 

$9 000 струва батерия от 220 на 310 мили. Това са от 350 до 500км пробег. 350км пробег си е доста сериозна цифра. Особено навсякъде където се продава въпросният автомобил. Варианти за наистина бързо зареждане колкото искаш. Дори и в София. 

$5 000 струва "подгрявне на седалки и други материали в купето" + стъклен таван + 4 USB порта + Топ аудио система. 

Както и да го гледаме горните две опции изобщо не са задълителни. Колата за 35 000 със 7500 връщане на такси стъпва 27500. Което си е ок, само че не се предлага. В момента, в който започнат да произвеждат тази опция ще има река от поръчки на таксиметрови компании. В Амстердам например е забранено за дизелови таксита да ходят на летището. А компанията, която има 160+ тесли като таксита, в момента ги разпродава. Защо ли. Сигурно модел 3 "не си заслужава" :D

 

Що се отнася за новината за шкодата ... Това е като "там някъде ще се продава нещо". Изобщо въпросният модел няма да се продава в Европа, поне на този етап.

Редактирано от cenarius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, да в щатите имат голяма държавна помощ за електричка, както и в Германия се спряга 5к евро. В София само освобождаване от данък и безплатно паркиране в синя/зелена зона. За тези 49к долара бих избрал Е-Голфа - по-кола ми се струва. Тесла 3 са спестили доста от интериора, един таблет посредата и "карай". 

 

П.П електричките са голяма мания :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли? Тесла наложи/или ще го направи в скоро време ограничения за таксиметрови или комерсиални коли за използване на супер чарджърите им. Без безплатното зареждене сметката не излиза.

Редактирано от ID A
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смятам,че ще я видят как ще се представи на китайския пазар като качество и като успех на модела и като нищо ще я лъзнат и на други пазари,а защо не и в Европа.Отдавна трябваше да изкарат такъв евтин модел,конкурент на Дъстъра.Преди няколко години се спрягаше нещо и мисля,че сега го пускат за проба при китайците.Да не забравяме,че и при Супърба първоначалната разработка е точно за китайския пазар,а се оказа толко успешен и в Европа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.