Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разни линкове


high_octane

Recommended Posts

  • 2 месеци по-късно...

Който си търси оригинални, нови (поне на вид) 18" Сириус - http://olx.bg/prodavam-4br-originalni-dzhanti-za-skoda-model-sirius-7-5j-18-i72784584 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е тази странна Октавия 2? Предница от фейслифт, всичко останало - задна броня, стопове, огледала и управление на климатроника е от преди фейслифта?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е тази странна Октавия 2? Предница от фейслифт, всичко останало - задна броня, стопове, огледала и управление на климатроника е от преди фейслифта?!

Като Франкенщайн е! То само като и погледнеш багажника как неестествено стои ти става ясно какъв фейслифт е :eusa_liar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С птп

И на мен това ми беше подозрението, но реших че аз нещо не разбирам и може да е имало междинен модел. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии, не е много вярно това, което ти казват Ице :) Има по Германия лично аз съм виждал 2-3 такива точно същите (червена, сива, черна). Не знам тази дали е от БГ, но според мен не е... Чудил съм се защо е такъв грозен Франкенщайн... Обаче се оказва, че при тях тези коли излизат края на 2008-ма. Тогава все още няма официално фейслифт, защото насам-натам се продават откъм 2009-та. Модела им е 2010-та, както знаеш - таа тези грозотии са от 2008-ма най-ранните грозотии, които излизат - имат фейслифтови фарове и стопове, малките огледала, а вътре е грозно като при О2 преди фейса. Общо взето... сигурно са 10-20 бройки такива... явно са произведени да се покаже за какво ще идва реч, а след това вкарват доста промени и стават красиви вътре и вън.

 

Предполагам, че тези бройки са някакви за показно, тестови или друго. Определено не е преправяна, ами си е такава от завода :)

 

Поздрави

 

ПП: Ако се загледаш по mobile.de ще излезнат такива - имаше преди време няколко. Общо взето, както казваш - има междинен модел :) Не е след ПТП преправяна 100%.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шавте,забрави ги тез твоите фантасмагории :D

Има междинен модел само при РС ,който е със старата предница,новите стопове и новия интериор вътре.

Недей да приказваш на 100%

Само по 1 СУПЕР ЕЛЕМЕНТАРНО НЕЩО може да се досетиш,ЧЕ КОЛА В ТАКОВА СЪСТОЯНИЕ ОТ ЗАВОДА НЯМА КАК ДА ИЗЛЕЗЕ! Айде сети се,нали си специалист и ценител.

Давай да те видим,ще хванеш ли генералната грешка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм, аз го твърдя, защото лично съм виждал три коли една до друга при мой клиент в Германия, когато съм ходил, ползваха си ги за служебни (плюс още няколко крайслера - аз се возих в Крайслер Sebring - дърво страшно). Та всичките изглеждаха точно като тази - гледах само през прозореца. Не знам, да не би да е някаква мода, да са ги преправяли ли, какво? Клиентът ми беше WarnerBros., та не вярвам да са се занимавали да преправят колите... да сменят калници, предна броня, лайстните и т.н. Затова предположих, че са купени от завода, защото точно те няма как да се занимава с такива глупости. Определено всички изглеждаха 1:1 с тази, същите надписи отзад, стоповете на фейслифт, фаровете на фейслифт, а вътре беше ужасна точно като тази, както е и О2 преди фейса. Старо табло, стари контроли на климатроника - всичко старо вътре. Двигатели не съм им гледал тогава, защото нямах време, но колите изглеждаха точно такива - с малките огледала и т.н.

След време преглеждах мобиле.де и видях там да се продава точно такава и я огледах на снимки подробно - нищо по-различно нямаше от тази на снимката... Казаха ми, че WB са ги купили 2008-ма, както и на тази пише 2008-ма, както и на онази в мобиле.де имаше година 2008-ма... Всички тези факти това ми говорят на мене.

 

Каква е разликата според тебе? Аз явно не я виждам или просто не я смятам за разлика.

 

Поздрави

 

ПП: Кой може да ги бълва тези Франкенщайни?

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите стопове нямат светлоотразители, няма и на старата броня. Значи тази кола изобщо няма светлоотразители, което няма как да излезе от завода.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек учи нещо всеки ден. Никога не ми беше хрумвало това нещо. Не се сещам онези с кои брони бяха отзад... И никога не съм знаел, че тези средните в стоповете на старата са светлоотразителни елементи...

 

Наистина при фейслифта в бронята има вградени светлоотразители. Аз си мислех, че е някаква мода, за по-завършен вид... Задната броня на онези, които съм гледал вероятно е била като на моята. Значи тази или е правена такава (ужас пълен), или задната броня е сменена...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето който се замисля, знае.

Не, просто си спомних, че ти го беше написал в някаква тема за смяна на стопове от преди фейслифта с фейслифтови - с три думи: краднал съм го  :book_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип има такива, но явно са с фейслифт броните отзад... Не ми е правило никакво впечатление... :) Яко.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко :) учудващо не превъртя нито веднъж - сигурно заради мързеливото dsg. И си е свежарка комбито

 

Да им завидиш на руснаците за пустите хубави пътища обаче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко :) учудващо не превъртя нито веднъж - сигурно заради мързеливото dsg. И си е свежарка комбито

 

Да им завидиш на руснаците за пустите хубави пътища обаче!

Ама много добре му стоят черните джанти на това синьото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си тествах новата играчка :-) Като за първи клип, мисля че става.....

 

Пуснете си го на HD или на 4K :-)

 

http://youtu.be/kbCk2qIe21M

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.