Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разни линкове


high_octane

Recommended Posts

Леле, леле, ужас :( А и май май е 4х4 :( На този с трактора - мамка му smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, от стрес забравих да туря червената точка :roll:

Може да ги мачкат и после да ги разрязват по-скоро, ако наистина става дума за тестове на пожарникари. Баси... Но продължава да ми е чудно, защо завесите бяха отворени, а колата изглеждаше без драскотина? Само капачката на резервоара я няма.

Ако ги палят е ясно защо са отворени възглавниците.При катастрофа се отварят, а при последвал пожар и те се запалват и съответно трябва да се вземат под внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така се сваля двигател smile091

 

http://mnogozle.com/video14318_brutalna ... -golf.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:5a60a2ce73&start=59&r=emb

ацкия катил smile048

 

Ебати смеха. Имам един приятел в Драгалевци на ул 1-ва, за незапознатите на ул 1-ва се барат от баровец на горе. В понеделник към 10.30 сутринта е било отивам там на номер 53 което е почти в края на улицата и точно от къщата на моя приятел има 30м по-стръмен наклон и улицата е колкото за една кола разминаването е невъзможно особено с този сняг. Та спускам се аз малко и гледам въпросното БМВ се засилва отдолу сстига до средата на наклона и почва да танцува smile091 докато сляза да отворя портата на двора която не пожела да се отвори автоматично за да вкарам колата защото той не може да мине от мен, го гледам, че направи още един опит и започна да свири и да вика "аиди вкарвай колата" Вкарах аз колата затворих и се качих горе, пихме по един чай и го чувам и го виждам през прозореца как продължава да си прави опити да излезе ама без успех. Общо взето около 20 минути. След което явно не издържа дойде пеш и започна да вика на посоки "дайте ми вериги , извадети мъ от тука" и още нещо подобно. Казвам хайде да му помогнем все пак е колега макар и турбо селяк, държа да кажа, че токава го видях за пръв път и дори и сега не го знам какъв е, просто си лъха на тежък селяк и пак беше с такива дрехи, ако не са и същите smile091 ама там в околните къщи има и много "гъзари" под наем та не се обръща много внимание по принцип. Качихме се двамата с моя приятел на задните седалки в БМВ-то да натежи малко и тоя връща назад да се засили и едновременно кълне "ша ти иба майката и БМВ, извадети ма оттука и сига ша го счупа, мамицата ша му иба" и още подобни глупости и с някакви особени селски изрази дето не ги запомних. Само с натежаване не стана и се върна още веднъж, след което го бутнахме и като стъпи на по-равното започна да свири с клаксона от кев и замина. smile091 Абсолютно същия *** си е и без телевизия, пак така си подскача и точно така говори, какъв е тоя палячо не знам. smile035

 

P.S. Отначало реших, че е с летни гуми но погледнах и имаше зимни на около 60%, което е знак, че колата вероятно наистина не е негова защото тоя не е възможно да е купил гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф имам един познат е такъв ма копие много е забавно , господ ги е създал с няква цел , незнам още каква ма сигорно е важна щото нищо ни ги лови :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

господ ги е създал с няква цел , незнам още каква ма сигорно е важна щото нищо ни ги лови :lol:

 

smile091 Хахаха! Това ми хареса! Аз се сещам за една единствена цел на такива, да рекламират евтаназията. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да оставим циркаджиите, обаче тук вече нещата са сериозни! Колкото е по-нова колата толкова, толкова по-голям боклук е и това за мен е неоспорим факт! Колкото и голям боклук да е все пак този пример е много стряскащ:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересни снимки на класическа техника, в повечето случаи - чешка

 

http://www.flickr.com/photos/robokubo/f ... 1/?view=lg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тези класики ми направи впечатление автобуса Skoda Karosa lux. Това е била една наистина модерна и удобна за дълги пътувания машина на 60-те.

 

post-5513-138453369325_thumb.jpg

post-5513-138453369337_thumb.jpg

post-5513-13845336934_thumb.jpg

post-5513-138453369343_thumb.jpg

post-5513-138453369345_thumb.jpg

post-5513-138453369347_thumb.jpg

post-5513-138453369352_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето в този интернет каталог хората като мен чиито първи любими аудионосители са били касетите, могат да видят всички марки и модели които са притежавали както и огромен брой други любопитни модели.

http://c-90.org/catalogue/tapes

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето в този интернет каталог хората като мен чиито първи любими аудионосители са били касетите, могат да видят всички марки и модели които са притежавали както и огромен брой други любопитни модели....

Аз ще предложа един сайт с всички марки и модели Гетобластери, на които пък може да се слушат касетите. :)

Продаваха се само в "Кореком" с валута. Като отидеш на касата ти искаха документ за произход на доларите т.е. откъде си ги взел. Абе луда работа! :)

Та, представям ви моите любими японски, оригинални, тежки, с желязна механика и много чувствително радио с корда на скалата стерео-радиокасетофони, които много ценя. И все още се намира някои друг работещ у дома ;)

 

http://www.stereo80s.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vbox7.com/play:e8eaa47c69 :D sport car. Искам отновоо да карам задно моторанаа :cry:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.